Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вата, до чого сниться вата уві сні

Незважаючи на те, що вата асоціюється з чимось чистим, повітряним і м’яким, уві сні цей предмет пов’язаний з марною працею, пустим і порожнім періодом в житті. Однак, це далеко не єдине тлумачення сонників,, до чого сниться ватка. Все залежить від сюжету і призначення приснився атрибута.

Медичний реквізит

Сонник Дмитра та Надії Зими приснився вату позиціонує з душевної втомою і відсутністю фізичних сил. Сонник Мандрівника пояснює,, до чого сниться медичний атрибут, майбутнім розчаруванням, сумом, сумом, поганим настроєм.

Набивати уві сні вуха і рот ватою, обіцяє наяву невеликі, але неприємні труднощі, які принесуть незначні втрати. Незважаючи на мізерність збитків, Ваш моральний дух буде підірваний.

Бачити кров на шматку ватного тампона обіцяє душевну рану, сильну образу на близьку людину. Є уві сні медичний тампон — до сімейних негараздів, що обіцяють перерости у відкрите протистояння.

Наснилося, що Ви набиваєте ватою подушку або матрац, значить, в реальному часі, Ви прагнете сховатися від неприємностей, замість того, щоб вирішувати проблеми, що виникли. Незважаючи на свій внутрішній страх, спробуйте розібратися в ситуації, можливо, все не так страшно, як Ви собі уявляли.

Ласощі

Бачити солодку цукрову вату пророкує радісні події і ностальгічний настрій, які вони викличуть. Можлива зустріч з давнім другом дитинства, однокласником чи однокурсником, під час якої, ви поринете в світ приємних спогадів.

Дівчині, то,, до чого сниться є цукрову вату, Жіночий сонник пророкує романтичне побачення, зустріч з приємним і ввічливим хлопцем. Наснилося, як хтось підносить солодкі ласощі, значить, наяву сновидіння очікують компліменти від оточуючих.

Заміжній жінці, сновидіння, в якому вона поглинає солодку вату разом зі своїм чоловіком, передрікає відновлення романтичних почуттів між закоханими, блаженство і радість від спілкування один з одним.

Згідно Загальним тлумачу, є уві сні цукрове ласощі, говорить про помилки сплячої людини в якомусь питанні. Швидше за все, це пов’язано з майбутніми подіями, які є дуже важливими для Вас.

Не хвилюйтеся, удача з Вами!

Східний жіночий сонник пояснює,, до чого сниться потрапити в ватяну, м’яке хмара, можливістю уникнути великих неприємностей. Спати уві сні на ватяною перині, відображає успішне завершення справи, за яке так побоювався сновидец.

Згідно з тлумаченням Повного сонника Нової Ери, вата відображає спокійний стан сновідящего, його підсвідоме відчуття безпеки і душевного комфорту.

Чи не «накручуйте» себе, скоро все налагодиться

Обертати уві сні якісь предмети ватою, за версією сонника Дмитра та Надії Зими, означає, що в реальному житті спляча людина занадто болісно і педантично ставиться до майна і насущних справах. Ці переживання докучають і не дають Вам спокою, краще постарайтеся ставитися до всього трохи простіше.

Бачити уві сні шматок вати, просочений кров’ю, застерігає про догану начальства, який глибокої образою і розчаруванням відгукнеться в душі сновідящего. Постарайтеся не «зациклюватися» на неприємні події, копаючись в собі, а прийміть заходи щодо усунення зазначених недоліків.

Сонник вата, до чого сниться вата уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: