Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбивство собаки, до чого сниться вбивство собаки уві сні

До чого сниться вбивство собаки? Сонник стверджує: іноді бачення обіцяє неприємності, підступи недругів, сумні події, втрату заощаджень. Але іноді сюжет уві сні обіцяє перемогу над ворогами, удачу при боротьбі зі складнощами.

Переможете ворогів, укладіть вигідну угоду

Наснилося собака часто уособлює одного, тому, якщо трапилося вбити її — навіть після пробудження залишається неприємний осад. Однак часто таке бачення попереджає про зраду, проти якого боровся сновидец.

Бачити, як вчинили вбивство собаки уві сні, яка сама напала на вас, означає: вороги будують підступи, намагаються шкодити, а незабаром зроблять відкриту атаку на вас. Але ви зможете здобути над ними верх і зменшити або компенсувати завдану шкоду.

До чого сниться, ніби змогли задушити кинувся скаженого пса голими руками? Сонник пояснює: незабаром укладіть вигідну угоду, реалізуєте успішний проект або ідею, поліпшите своє матеріальне становище. Важливо тверезо оцінювати ситуацію, прораховувати кожен крок на шляху до мети.

Сумні події, втрати, конфлікти

Наснилося випадкове вбивство собаки ножем? Дуже скоро відбудуться якісь сумні події, які не кращим чином позначаться на сплячому або його близьких.

Бачили уві сні, як спеціально зробили вбивство собаки? Сонник попереджає: можете позбутися своїх накопичень, придбаних нелегкою працею.

До чого сниться вбивати власну собачку? Наяву почнеться затяжний конфлікт з родичами або друзями, який серйозно і надовго зіпсує настрій. Постарайтеся все ж знайти консенсус.

Яким було вбивство?

Тлумачення сну враховує, яке вбивство собаки наснилося:

 • Випадкове — раптово з’являться труднощі, перешкоди вашим починанням;
 • Холоднокровне — настане смуга невдач, яка може спровокувати депресію;
 • Захищаючись від неї уві сні — недруги плетуть інтриги, але ви зруйнуєте їх;
 • Спеціальне отруєння — вам запропонують взяти участь в дуже непристойному справі.
 • Сонник Міллера: зможете мобілізуватися

  До чого сниться, ніби вбили скажену собаку? Наяву в майбутній нелегкій боротьбі зможете мобілізувати всі сили, рішучість і здобути перемогу.

  Як ви це зробили?

  Якщо самі вбили її уві сні — має значення, яким способом це зробили:

 • Втопили — невеликі спочатку складності розростуться з вашої вини;
 • Забили палицею — незабаром серйозно захворієте;
 • Задушили — для вирішення проблеми доведеться докласти більше зусиль, ніж планували;
 • Зарізали ножем — за сонником, позбудетеся від ворогів і конкурентів;
 • Застрелили — в якомусь справі проявіть зайву самовпевненість, а це може пошкодити.
 • Приємні несподіванки, швидке подолання труднощів

  Наснилося вбивство собаки темного забарвлення? Сонник повідомляє про приємні несподіванки, отриманні цінних подарунків.

  Якщо уві сні вона була худою, бездомної — належить успіх, удача в різних сферах. Маленькій — неприємності виявляться дрібними, тому подолати їх не складе труднощів. Великий — попереджає про вороже налаштованих знайомих.

  Бачили, як вступили в бій з твариною, але ви швидко його здолали? Це означає: наяву швидко впораєтеся з виниклими складнощами, знайдете вихід при несприятливих обставинах.

  Сонник вбивство собаки, до чого сниться вбивство собаки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: