Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбивство, до чого сниться вбивство уві сні

Пояснення,, до чого сниться вбивство, залежить від багатьох чинників: хто саме виступає в ролі душогуба, хто є жертвою тощо. Якщо уві сні ви є вбивцею, це означає звільнення від непотрібних стереотипів і тих видів своєї особистості, які заважають саморозвитку та зростання. Щоб точніше дізнатися, що віщує сновидіння, слід вивчити кілька сонник.

Сучасний тлумач

Якщо уві сні ви вбиваєте дитини, значить, намагаєтеся побороти в собі неналежне дитячу поведінку.

Вбивство одного з батьків в своєму сновидінні — знак того, що наяву ви намагаєтеся налагодити відносини і знайти взаєморозуміння з ними. Намагайтеся ніколи не звинувачувати себе за скоєне часто таке бачення означає новий етап вашого розвитку.

Сучасний сонник вважає, що вбивство — символ швидше позитивний, ніж негативний. Якщо приснилося, що вас позбавили життя, необхідно стати господарем своєї долі і як можна частіше приймати важливі життєві рішення самостійно. Зберіть волю в кулак і візьміть вуздечки правління в свої руки, будьте переможцем, а не переможеним.

Пророцтва Лінн і Майя

Сонник Деніз Лінн рекомендує — постарайтеся згадати які саме переживання ви відчули після того, як побачили вбивство. Цей момент дуже важливий, тому що саме емоції виступають ключиком до розшифровки цього сюжету.

Сон, в якому душегубцем є ви самі часто означає позбавлення від непотрібних звичок і уявлень. Цей символ так само є свідченням, що в останні час ви занадто швидко розтрачуєте свій енергетичний потенціал.

Пояснення,, до чого сниться вбивство, дають і народи Майя. Сонник переконаний, що цей образ має як хороше тлумачення, так і погане. Якщо уві сні ви розслідуєте якесь злодіяння, значить, наяву незабаром отримаєте благу звістку.

Наснилося, як ви вбиваєте когось? Насправді зробите якийсь аморальний проступок.

Думка Гришиной і Данилової

Сонник Ніни Гришиной повідомляє, що якщо ви побачили душогубку або втікали перед ним, то в реальному житті чекає довге і щасливе життя. Змовилися уві сні з вбивцею — остерігайтеся сумнівних пригод.

Наснилося, що знайшли мерця? Швидше за все, будете турбуватися, і відчувати почуття страху. Якщо уві сні ви бачите, як на ваших очах людина вмирає, значить, в реальності благая звістка принесе розраду і надихне вас.

Якщо сниться смерть власної дитини або дітей, подібне обіцяє їх достаток і сімейне благополуччя.

Еротичний сонник Данилової вважає, що вчинене вами вбивство характеризує підсвідомо бажання розірвати відносини з набридлим партнером.

Бачити в ролі жертви якась тварина або птицю — на щастя й отримання вигоди. Вбивство уві сні барана — на жаль, тигра або леопарда — до підвищення на роботі. Якщо сниться вбивство оленя або бика — це до багатства і слави.

Різні тлумачення

Сонник Мандрівника віщує несподіване багатство або спадок. Наснилося, що замурували когось? Наяву будете марно щось приховувати, отруїли, будете берегти стосунки, які давно охололи.

Якщо уві сні ви вбили бика, а потім з’їли його м’ясо, то в дійсності отримаєте гарний прибуток. Якщо сниться вбивство осла або коні — будете випивати алкогольні напої і закушувати, скоріш за все, очікує якесь застілля. Вбивство черепахи — до жалоби, горобця — до проблем і турбот через подружжя, вбивство півня або качки — на превеликий щастя!

Велике значення для тлумачення сну має предмет, яким ви позбавили життя іншої людини. Якщо, наприклад, вбили ножем, то потяг до партнера в сексі зросте, причому взаємно. Приснилося вбивство з пістолета розцінюється як порятунок від проблем в сексуальному житті наяву.

Сонник Пір року вважає, що якщо ви задушили жертву, значить, насправді необхідно урізноманітнити інтимне життя, наприклад, спробувати рольові ігри або нові пози.

Сонник вбивство, до чого сниться вбивство уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: