Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбивати ножем, до чого сниться вбивати ножем уві сні

Люди, які уві сні зважилися на вбивство, наяву ризикують зайти надто далеко і втратити контроль над ситуацією — попереджає сонник. Те,, до чого сниться вбивати ножем людей, означає, що обставини, що склалися здатні довести вас до відчаю.

Що ви приховуєте?

Сонник Езопа зіставляє приснилося вбивство із застосуванням холодної зброї, з наявністю якоїсь таємниці, що не дає спокійно жити сновідящій. Бачити, що ріжете людей уві сні, означає ваше неусвідомлене втеча від проблем, які тягнуться з далекого минулого.

Сонник Мандрівника вказує на затаєну образу за завдану образу, пояснюючи,, до чого сниться епізод, в якому довелося вбивати ножем людини. Бачити подібну картину дівчатам, відображає бажання сновідіци пізнати велику, світлу і взаємну любов.

Що говорить Міллер?

Сновидіння, в якому ви зважилися зарізати людину, за версією Міллера, підказує про ймовірність потрапити в неприємну ситуацію, що дуже сильно зашкодить авторитету та репутації.

Тримайте себе в руках

Наснилося, що кинулися уві сні на людину і зі злості прокололи його лезом? Наяву виникне ситуація, в якій будете доведені до межі і не зможете впоратися з наринули негативними емоціями.

Сонник Соломона надзвичайно суворий в своїх судженнях, пояснюючи,, до чого сниться вбивати ножем дитини. Це криваве дійство уві сні уособлює ваші ниці, нелюдські мотиви, які ви намагаєтеся завуалювати показною жертовністю і людяністю.

Хто був жертвою?

Тлумачення сну в Універсальному сонник, тісно пов’язане з персонажем, який виступав в ролі жертви і методом умертвіння. Так, бачити, що кидається з холодною зброєю:

 • На дитину — говорить про легковажному, безрозсудному поведінці;
 • Щура — обчисліть шкідника серед близького оточення;
 • Змію — переможете хитрого спритного ворога;
 • Різати горло — віщає про неправильне вчинок, який ви можете зробити;
 • Розпороти живіт — ваші образи можуть принести страждання близьким.
 • Будьте обережні в боротьбі

  Новітній снотолкователь порівнює вдалу сутичку зі змією з успіхом, щасливим порятунком від противника. Якщо приснилося, що довелося вбивати ножем змію, значить, як стверджує сонник Ванги, вам вийде без втрат для себе впоратися з хитромудрим недругом. Однак, будьте обережні, оскільки можуть постраждати невинні люди.

  Настають любовні переживання…

  Чоловікові, якому довелося вбивати ножем жінку, сонник від А до Я пророкує сильну, але нерозділене кохання, яка доведе його до відчаю. Встромити меч в тіло дружини або чоловіка уві сні, означає, що в реальному часі, взаємини між подружжям наберуть обертів і вибухнуть справжньою пристрастю.

  Будьте терплячі

  Езотерики, тлумачачи,, до чого сниться це криваве дійство, закликають вас проявити терпіння. Сама спроба посягання на чуже життя уві сні, вказує на необхідність проявити уважність і обережність в словах і вчинках.

  Наснилося невдала спроба когось зарізати, позначає, що в реальній дійсності ви будете змушені займатися справою, яка явно вас дратує і виводить з себе.

  Недобрі вісті

  Вбивати ножем будь-яку тварину уві сні, на думку сонника Мандрівника, віщує отримання поганих новин. Якщо це був домашній вихованець або ручне звірятко, значить, незабаром доведеться дізнатися про чиюсь смерть.

  Сонник вбивати ножем, до чого сниться вбивати ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: