Сонник вбивати ножем, до чого сниться вбивати ножем уві сні

Люди, які уві сні зважилися на вбивство, наяву ризикують зайти надто далеко і втратити контроль над ситуацією — попереджає сонник. Те,, до чого сниться вбивати ножем людей, означає, що обставини, що склалися здатні довести вас до відчаю.

Що ви приховуєте?

Сонник Езопа зіставляє приснилося вбивство із застосуванням холодної зброї, з наявністю якоїсь таємниці, що не дає спокійно жити сновідящій. Бачити, що ріжете людей уві сні, означає ваше неусвідомлене втеча від проблем, які тягнуться з далекого минулого.

Сонник Мандрівника вказує на затаєну образу за завдану образу, пояснюючи,, до чого сниться епізод, в якому довелося вбивати ножем людини. Бачити подібну картину дівчатам, відображає бажання сновідіци пізнати велику, світлу і взаємну любов.

Що говорить Міллер?

Сновидіння, в якому ви зважилися зарізати людину, за версією Міллера, підказує про ймовірність потрапити в неприємну ситуацію, що дуже сильно зашкодить авторитету та репутації.

Тримайте себе в руках

Наснилося, що кинулися уві сні на людину і зі злості прокололи його лезом? Наяву виникне ситуація, в якій будете доведені до межі і не зможете впоратися з наринули негативними емоціями.

Сонник Соломона надзвичайно суворий в своїх судженнях, пояснюючи,, до чого сниться вбивати ножем дитини. Це криваве дійство уві сні уособлює ваші ниці, нелюдські мотиви, які ви намагаєтеся завуалювати показною жертовністю і людяністю.

Хто був жертвою?

Тлумачення сну в Універсальному сонник, тісно пов’язане з персонажем, який виступав в ролі жертви і методом умертвіння. Так, бачити, що кидається з холодною зброєю:

 • На дитину — говорить про легковажному, безрозсудному поведінці;
 • Щура — обчисліть шкідника серед близького оточення;
 • Змію — переможете хитрого спритного ворога;
 • Різати горло — віщає про неправильне вчинок, який ви можете зробити;
 • Розпороти живіт — ваші образи можуть принести страждання близьким.
 • Будьте обережні в боротьбі

  Новітній снотолкователь порівнює вдалу сутичку зі змією з успіхом, щасливим порятунком від противника. Якщо приснилося, що довелося вбивати ножем змію, значить, як стверджує сонник Ванги, вам вийде без втрат для себе впоратися з хитромудрим недругом. Однак, будьте обережні, оскільки можуть постраждати невинні люди.

  Настають любовні переживання…

  Чоловікові, якому довелося вбивати ножем жінку, сонник від А до Я пророкує сильну, але нерозділене кохання, яка доведе його до відчаю. Встромити меч в тіло дружини або чоловіка уві сні, означає, що в реальному часі, взаємини між подружжям наберуть обертів і вибухнуть справжньою пристрастю.

  Будьте терплячі

  Езотерики, тлумачачи,, до чого сниться це криваве дійство, закликають вас проявити терпіння. Сама спроба посягання на чуже життя уві сні, вказує на необхідність проявити уважність і обережність в словах і вчинках.

  Наснилося невдала спроба когось зарізати, позначає, що в реальній дійсності ви будете змушені займатися справою, яка явно вас дратує і виводить з себе.

  Недобрі вісті

  Вбивати ножем будь-яку тварину уві сні, на думку сонника Мандрівника, віщує отримання поганих новин. Якщо це був домашній вихованець або ручне звірятко, значить, незабаром доведеться дізнатися про чиюсь смерть.

  Сонник вбивати ножем, до чого сниться вбивати ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: