Сонник вбивство ножем, до чого сниться вбивство ножем уві сні

Вбивство ножем, втім, як і будь-яка інша, уві сні є символічне звільнення від накопиченого негативу. До чого ще сниться це нетривіальне подія? Сонник постарається освітити всі варіанти тлумачень.

Трактування Міллера

Якщо уві сні довелося бачити власне вбивство ножем, то сонник Міллера вважає, що вдома буде скандал або ж серйозно зашкодять недруги. Одиноким це сновидіння обіцяє втрату репутації і безчестя.

Розшифровка по виду

Наснилося власне вбивство ножем? Доведеться з’ясовувати стосунки з коханцем або чоловіком. Якщо удар нанесли в спину, то сонник впевнений, що вас підставить нечесна людина. Більш повне тлумачення сну дасть вид самого зброї.

 • Складаний — прихована агресія.
 • Складаний — несерйозна сварка без наслідків.
 • Кухонний — скандал в будинку.
 • Мисливський — грошові витрати, збиток.
 • Садовий — несправедливе покарання.
 • Зазубрений — розділ майна.
 • Зламаний — погана порада.
 • Іржавий — незадоволеність.
 • Тупий — хвилювання, тривога.
 • Гострий — крах планів, надій.
 • Чого ви хочете?

  До чого сниться, що ви самі вбили незнайомої людини? В реалі поступите нечесно і пізніше будете каятися.

  Наснилося вбивство ножем близької вам людини? Після бурхливої ​​сцени вам доведеться змінити деякі погляди на життя, що піде тільки на користь.

  Бачити, як зарізали уві сні близької людини, означає, що ви можете взяти щось з ним пов’язане.

  Сонник вважає, що іноді це ж бачення вказує на те, що ви самі хочете позбутися від якогось неприємного якості або риси характеру.

  Схаменіться!

  До чого сниться, що зарізали дитини? Уві сні це попередження про низький вчинок. Ви зробите щось варте осуду, але вчасно схаменіться і постараєтеся все виправити.

  Крім того уві сні вбивство ножем дитини — ознака хворобливих протиріч в душі сновидіння. Сонник думає, що ви намагаєтеся заглушити світлий і чистий голос душі на догоду миттєвим бажанням, і це жахливо ускладнює життя.

  Настають хвилювання!

  Наснилося, що ви встромили ножа в тіло жінки? Для чоловіка це ознака того, що він сильно закохається і ймовірно, дійде до відчаю, не отримавши відповідних почуттів.

  Довелось бачити в мріях вбивство незнайомої жінки? Якась ситуація на думку сонника залишить глибокий слід на серці і ще довго буде нагадувати про себе.

  Проявіть терпіння!

  Уві сні будь-яка спроба вбивства вважається застереженням. Постарайтеся бути уважніше і обережніше. Ви ризикуєте вплутатися в погану історію.

  Власна спроба прирізати когось означає, що вам доведеться займатися дивним справою, яке буквально виведе з себе.

  Подумайте!

  До чого сниться самогубство з використанням холодної зброї? Якщо ви безуспішно спробували відправитися в інший світ, то слід негайно змінити реальні плани.

  Якщо уві сні спроба увінчалася успіхом, то сонник вважає, що саме час задуматися про духовне. Дати адекватну оцінку прожитого життя і якщо потрібно, щось в ній змінити.

  Гроші або втрати?

  До чого сниться вбивство ножем з кров’ю? Це вірна ознака того, що якісь обставини будуть пов’язані з родичами.

  Бачити, вбивцю з кров’ю на руках — до великої втрати. Сонник підозрює, що ваші плани будуть геть зруйновані непередбаченими обставинами.

  Наснилося, що ніж з кров’ю виявився в ваших руках? Отримайте великі гроші і неодмінно розбагатієте.

  Сонник вбивство ножем, до чого сниться вбивство ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: