Сонник вбити ведмедя, до чого сниться вбити ведмедя уві сні

Ведмідь, згідно трактуванням сонників — це символ ворога, причому сильного і безкомпромісного. Якщо уві сні вам вдалося вбити ведмедя, можете бути спокійні, це говорить про те, що вам нічого не загрожує, і що ви зумієте впоратися з будь-якими недоброзичливцями. Однак перш ніж приступити до тлумачення того,, до чого сниться такий сюжет, переконайтеся, що ви врахували всі нюанси своєї мрії.

Сонник Міллера

За версією сонника Міллера, клишоногий хижак — це символ суперництва, що межує з безглуздям. Якщо уві сні ви бачите, що вам вдалося вбити ведмедя і вийти з сутички зі звіром переможцем, то це означає, що ви знайдете вихід з того скрутного становища, в яке потрапили через власну дурість.

А тлумачення сну, яке Густав Міллер пропонує дівчині, уві сні перемогла ведмедика, означає перемогу над дуже підступною і безпринципною суперницею. Побачивши подібне, можете бути впевненою, що улюблений віддасть перевагу залишитися з вами.

Що за ведмедик

Якщо вам приснилося, що ви вбили ведмедя, пригадайте, що за клишоногий був «героєм» вашого бачення, рекомендують сонники. Отже, уві сні вами був повалений:

 • Бурий «миша» — ви переможете суперника;
 • Полярний звірюка — до потепління відносин з близькими людьми;
 • Панда — до невдачі і небезпеки в дорозі;
 • Коала — до хвилювання і образам.
 • Бурий гігант, як символ взаємин

  До чого сниться жінці, яка має чоловіка, сюжет, в якому вона вбила ведмедя коричневого кольору, підкаже збірник сновидінь міс Хассе: якщо продумає план дій до дрібниць, ви без праці усунете зі свого шляху суперницю, якою б сильною вона не була. А ось, якщо подібне сниться жінці незаміжньою, то це пророкує розставання з нареченим, засмучує цей же тлумач.

  Чоловік уві сні бачить, що вбив двох грізлі? Хороший знак, який обіцяє чесну перемогу в боротьбі за «тепле місце», на яке претендує ще кілька колег. А якщо здолати двох або більше звірів йому хтось допоміг, то в реальності впоратися з конкурентами допоможе впливовий покровитель.

  Сутичка з полярним звіром, або Почуття стануть теплішими…

  До чого сниться мрія, в якій ви застрелили білу ведмедицю, повідає сонник пастора Лоффа. Якщо вам наснився білий гігант, повержений вами — це добра ознака, який обіцяє налагодити стосунки з тими, з ким вони були зіпсовані.

  А ось, сонник Ванги трохи інакше інтерпретує сновидіння про білому клишоногість: остерігайтеся гучних вечірок, вони можуть стати причиною сварки з коханою людиною. Бачите уві сні, що ви вбили ведмедя — зумієте довести коханому, що ви перед ним чисті.

  Інший ведмедик — ознака неприємностей

  Той, кому приснився убитим ведмежа коали, слід побоюватися інтриг, які проти нього плетуть недоброзичливці, пророкує Весняний сонник. Особливо погано, якщо убитий Мишко був вашим домашнім улюбленцем.

  А ось якщо наснилося, що ви хочете вбити ведмедя панду щоб зробити з нього опудало або ж бачите того вже вбитим, то перед тим, як починати щось нове, зважте всі шанси на перемогу і розберіться з існуючими ризиками, радить Сучасний тлумач.

  Сонник вбити ведмедя, до чого сниться вбити ведмедя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: