Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити щура, до чого сниться вбити щура уві сні

Вбити щура уві сні віщує перемогу над ворогом, якого вона символізує. Сонник інтерпретує подібний сюжет як запобігання сплячим розбрату, сварок наяву. Зрозуміти,, до чого сниться подібне бачення, можна, враховуючи і іншу інтерпретацію: подолання власних негативних думок, комплексів.

Чи вдасться уникнути конфліктів, труднощів

До чого сниться подібне бачення про вбивство цієї тварини в будинку, особливо якщо воно велике, агресивне? Має бути виграш якогось спірного справи або конфлікту з кимось.

Наснилося вбити щура? Сонник трактує такий сюжет сприятливо: вам вдасться уникнути труднощів, перемогти недругів. Особливо добре, коли вона велика або їх багато: перемога буде гідною. Бачити, ніби знищили багато гризунів у себе в будинку — попереду заслужена радість: завершаться важкі випробування і ви отримаєте гідну винагороду.

Якою вона була?

Тлумачення сну враховує також інші деталі сюжету. Так, якщо прикінчили:

 • Велику — візьмете верх над неприємною людиною, які намагалися змусити вас зробити вчинок, що суперечить вашим поглядам;
 • З кров’ю — для подолання труднощів доведеться докласти чимало зусиль;
 • Білу — переможете зрадника, який виявиться жінкою;
 • Кілька щурів і мишей — таємні вороги, замишляють підступи, вам не страшні.
 • Бачити біле паразитуюче тварина уві сні і знищити його означає, по сонником, можливість подолати перешкоди до отримання грошей. Коли бачення приснилося з кров’ю — перепони виявляться серйозними.

  Білого пацюка вбити палицею, причому, якщо вона чинила опір — загроза, підступ від незнайомої людини. Сновидіння з кров’ю несе попередження сящему про необхідність бути обережним, брати до уваги будь-які дрібниці, щоб не потрапити в халепу.

  Сонник Міллера: хороший знак

  Наснилося вбити щура? Це відмінне ознаку. Воно означає перемогу в майбутній справі, ситуації, якою б складною вона не здавалася.

  Знайдете вихід зі складної ситуації, знайдете гармонію

  До чого сниться забити до смерті щурика? Значить, переможете в собі якості, що викликали неприйняття або ж перегляньте своє ставлення до них.

  Щурик уві сні також символізує якусь внутрішню проблему, затаєний конфлікт, який необхідно дозволити. Тому його знищення сонник трактує як успішне подолання цих протиріч.

  Бачити убитого гризуна — значить знайти успішний вихід з неприємної ситуації. Удача на вашому боці, навіть якщо обставини складні, заплутані. Також убита любителька покидьків уві сні віщує позбавлення від обтяжливих, огидних проблем.

  Будьте наполегливі!

  Оскільки ця тварина, згідно сонником, віщує недуги, хвороби, знищення його уві сні означає: самопочуття сплячого покращиться, хвороба відступить.

  Наснилося вбити щура і змію? Забудьте про неприємних обставин або ситуації. Таке сновидіння обіцяє зцілення від серйозної недуги, що доставляє незручності.

  Хотіти вбити щура і успішно здійснити свою задумку уві сні — добьетесь успіху завдяки наполегливості, цілеспрямованості. Не можна відступати там, де зроблено перший крок — тоді фортуна подарує свою прихильність.

  До чого сниться намагатися це зробити, але потерпіти невдачу? Сонник вказує: на жаль, обставини виявляться сильнішими.

  Сонник вбити щура, до чого сниться вбити щура уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: