Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити крокодила, до чого сниться вбити крокодила уві сні

До чого сниться вбити крокодила? Оскільки сонники інтерпретують це плазун як образ ворога уві сні, то перемога над ним означає наяву торжество сновидіння над недоброзичливцями, пліткарів, злостивцями. Сновидіння як би спонукає його поводитися сміливо, рішуче, не відступаючи перед нападками недругів — тільки так можна дати їм гідну відсіч.

Дійте впевнено — і неприємностей буде менше

До чого сниться вбити крокодила? Сонник попереджає: заздрісники підстерігають момент, коли ви будете дуже уразливі, щоб завдати шкоди. Не давайте їм можливості помітити, що ослаблені — демонструйте силу, впевненість і оптимізм.

Приснився убитий алігатор, з якого сновидец знімає шкіру? Сонник повідомляє: сторонні можуть дізнатися те, що він хотів би зберегти в таємниці. Тому не можна довіряти свій секрет навіть близьким, адже «що знають двоє — то знає весь світ».

Бачити уві сні убитого алігатора означає: незабаром потрапите в дуже неприємну ситуацію, але все ж вийдете з неї з меншими втратами, ніж можна було очікувати.

Жінки, не бійтеся протистояти недругам!

Наснилося це плазун? Сновидицей знаходиться в конфліктній, стресовій ситуації, створюваної оточуючими людьми. Якщо сюжет про вбивство рептилії сниться жінці — хороший знак. Вона дасть відсіч недоброзичливцям, «заткне рот» пліткарям.

Крокодил уві сні завжди уособлює ворога, злостивці, причому настільки могутнього, наскільки великим він був в сновидінні. Коли видіння про вбивство цього плазуна сниться жінці — наяву вона восторжествує над своїм недругом.

Довіряйте друзям, якщо не хочете їх втратити

Бачити уві сні, ніби він напав на вас — згідно сонником, належить сутичка з людиною, якого вважали одним. Вбити крокодила — узяти гору над ним. Однак після такого зіткнення ви станете насторожено ставитися до всіх інших, ніж скривдите справжніх друзів. Тому усвідомите для себе: рано чи пізно маска впаде з лицеміра, а ось недовірою можна відштовхнути справжніх друзів. Варто більше довіряти близьким — вони цього заслуговують.

Наснилося вбити крокодила удвох з другом? Наяву він допоможе дати відсіч недоброзичливцям. Сновидіння також означає: ви завжди можете на нього покладатися при негараздах.

Сприятливі ознаки

Уві сні змогли вбити крокодила під час полювання на нього? Вам дуже скоро вдасться розбагатіти — обставини складуться дуже сприятливо, справи принесуть великий прибуток.

Приснився убитий алігатор, м’ясо якого їсть сновидец? Сонник називає такий сюжет сприятливим символом. Він обіцяє людині отримання тих благ, які зазвичай мають високопоставлені особи.

Сонник Міллера радить: будьте обережніше

Бачити алігатора уві сні означає: близькі люди дуже скоро обдурять вас. Не чекаючи на такого підступу, ви спочатку розгубитеся, не відразу зможете достойно відповісти. Мало того, вороги стануть чіплятися більше, ніж раніше.

Однак вступити уві сні в сутичку і вбити крокодила — значить, швидко впораєтеся з наслідками зради близьких. Недругам також дасте відсіч і зміцните свої позиції, заручившись підтримкою колег або знайомих.

Крім того, сонник Міллера попереджає: намагайтеся менше відвертими з оточуючими, включаючи рідних, друзів. Вашу особисту інформацію можуть використовувати проти вас або передати третім особам.

Сонник вбити крокодила, до чого сниться вбити крокодила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: