Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити кішку, до чого сниться вбити кішку уві сні

Вбити кішку уві сні — одночасно хороший і поганий знак. Сонники допускають двояке тлумачення сну з кількох причин. Тварина найчастіше символізує ворога. При розшифровці стає зрозуміло,, до чого сниться позбавлення від нього. З іншого боку котячі дуже прив’язані до людей, довіряють їм. Намагатися втопити кошенят або дорослу особину — означає, зрадити когось із близьких.

Убита домашня тварина в сонник Міллера

Знаменитий психолог в своєму сонник стверджує, що не потрібно болісно ставитися до того, що вам приснилося сновидіння, яке залишає осад або лякає. Іноді бачити уві сні кота, намагатися його задушити і з’їсти — значить, позбутися від негативу, продажних друзів і таємних заздрісників.

За його теорії легко визначити,, до чого сниться втрата домашньої улюблениці. Для цього пригадайте вік, породу, забарвлення убитої, навіть те, як ви це робили уві сні до найдрібніших подробиць:

 • Чорна — вчасно поставите на місце ворогів;
 • Біла — до тимчасового перемир’я з недоброзичливцями;
 • Кошенята — до позбавлення від дрібних проблем;
 • Убита птахом кішка — до появи покровителя, який вирішить безліч важливих питань;
 • Хочеться задушити і з’їсти — до повної перемоги над суперником, підвищенню репутації.
 • Передвісники затишшя

  Традиційні сонники розглядають,, до чого сниться вбити кішку, з декількох позицій теж. Бачити уві сні як незнайомець хоче на ваших очах вбити кішку і з’їсти — означає, що хтось давно бажає захистити вашу родину і особисте життя від пліток і інтриг.

  Хорошу трактування сонники дають, якщо приснився убитий птахом вихованець, який незважаючи на велику втрату крові, раптово ожив. Будьте впевнені — в найближчі дні вам нічого не загрожує ні вдома, ні на роботі, ні в колі друзів.

  Швидке одужання

  Ще одна хороша тлумачення,, до чого сниться вбити кішку або намагатися це зробити, можна знайти в сонник Ванги. Цілителька пророкує швидке позбавлення від усіх недуг, особливо якщо наснилося тварина білого кольору.

  Чорне забарвлення тільки підсилює дію — тобто, відступлять важкі хронічні захворювання і вже не повернуться назад. Кров уві сні символізує близьких родичів — отже повне одужання пов’язано саме з їх недавнім самопочуттям.

  Чого треба побоюватися

  Бачити, що не вдалося вбити кішку з декількох спроб — означає, що в близькому оточенні є люди, охочі зіпсувати репутацію вам і вашому бізнесу. У найближчі дні хтось обов’язково буде порушувати плани і будувати всілякі перепони.

  Наснилося, що чорний кіт голосно нявчав і дряпався — будьте обережнішими з конкурентами. Вони спробують вкрасти всі доходи, а вас звинуватити в нечесності і зганьбити перед державними службами нагляду.

  Сонник вбити кішку, до чого сниться вбити кішку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: