Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити кота, до чого сниться вбити кота уві сні

Більшість сонників вважає вторгнення кішок в нічні марення недобрим знаком. Уві сні ці тварини уособлюють невдачу, обман, хвороба, фінансовий крах. Винятком є ​​тлумачення,, до чого сниться вбити кота. Сюжет обіцяє, що наяву неприємності обійдуть стороною і з’явиться можливість вирішити існуючі проблеми.

Винищення чорних кішок

Снотолкователь Лонго пояснює,, до чого сниться вбити кота чорного — одного з найбільш таємничих і зловісних символів. Якесь прийдешня подія допоможе сплячому відкрити в собі самому сильні сторони і цінні якості, про які він раніше не підозрював.

Коли трапляється бачити чорного агресора і вбити кота, в реальному житті близькі можуть покластися на вас.

Чаклунка Медея попереджає, вбивцю чорного кота про майбутній непростому виборі між багатством і особистим щастям.

Пророцтва Міллера

Снотолкователь Міллера також надає значення масті убитих тварин:

 • Розправа з носієм темного забарвлення уві сні обіцяє перемогу над реальним противником; отримані в боротьбі досвід і гарт знадобляться в майбутньому;
 • Загибель білого від ваших рук означає, що в дійсності ви кого-то абсолютно марно вважаєте білим і пухнастим; трохи спостережливості — і брехун буде виведений на чисту воду;
 • Коли уві сні в будинок намагається проникнути сторонній Рижик, врахуйте, що ваше щастя не дає спокою недругам; наяву їх має бути виявлено і знешкодити;
 • Власноруч убиті плямисті і смугасті кішки віщують несподіваний успіх в, здавалося б, безнадійному підприємстві.
 • Ігри з вогнем

  Якщо приснилося, що довелося вбити кота рудого напередодні відповідальної або ризикованою поїздки, сонник Мандрівника обнадіює, що вояж пройде на подив благополучно.

  Якщо уві сні довелося рудого кота вбити, наяву підстерігає небезпечна спокуса, піддавшись якому, можна сильно обпектися, — попереджає Англійська тлумач.

  Жіночий оракул пояснює,, до чого сниться дівчині, що довелося вбити кота рудого кольору. Сновидицей вдасться вийти заміж за коханого, незважаючи на серйозне суперництво. Якщо приснилося, як чоловік вчинив розправу, досить імовірно, що той, кого довелося бачити уві сні і є претендент на руку і серце.

  Дрібні помилки — великий клопіт

  Якщо уві сні вдалося розправитися з великої кішкою, Старовинний сонник обіцяє славу і пошану. А, до чого сниться вбити кошеня? Східний сонник нагадує про підстерігають небезпеки, масштаби яких сновидець явно недооцінює.

  Якщо кошеня довелося втопити, дадуть про себе знати проблеми, невирішені в минулому, відкладені на безстрокове «потім».

  Якщо приснилося, що кошеня спалили, сплячий усвідомлює свої помилки, знайде сили повернутися на істинний шлях і досягти мети.

  Лід у відносинах рушив

  Якщо уві сні довелося бачити свого кота убитим, і ви точно знаєте, чиїх рук це справа, сонник Хассе рекомендує переглянути ставлення до цієї людини: можливо, в реальному житті ви недооцінюєте, як багато він робить для вас.

  Якщо приснилося, як ви вбили свого вихованця, сонник ведуньі Наві обіцяє припинення давньої сварки з близькими, повернення колишньої любові.

  Будьте пильні і холоднокровні

  Великий сонник роз’яснює,, до чого сниться знищення безхвостого тварини. Те, що вам приснилося, означає, що сильний конкурент незабаром зробить фатальну помилку, якої ви непріменёте тут же скористатися.

  Як повідомляє сонник весняно-літніх іменинників, бачити власноруч убитим худого і брудного кота наяву означає небажану зустріч. Уникнути неприємностей допоможуть інтуїція, кмітливість і пильність.

  Негативний тлумачення сну можливо лише в тому випадку, якщо сновидец розкаюється у скоєному. Раз вже наснилася розправа, Сучасний сонник не радить лити сльози: вони — провісник невдачі в справах, конфліктів з представниками влади і, як результат — фінансових проблем.

  Сонник вбити кота, до чого сниться вбити кота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: