Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити мишу, до чого сниться вбити миша уві сні

Миша — гризун маленький, але здатний налякати навіть слона. Не кажучи вже про людей! Саме тому, ці зубасті звірки часто стають жертвами розправи, розплачуючись за людський переляк своїми життями. Якщо уві сні вам довелося вбити миша, то обов’язково уточніть, до чого це сниться. Згідно тлумаченням багатьох сонників, дане бачення символізує перемогу над невеликими, але надокучливими проблемами.

Думка Густава Міллера

Згідно сонником Міллера, вбити миша — це ознака позбавлення від дрібних домашніх неприємностей. А якщо вам приснилося, що ви умертвили мишку, яка живе у вас вдома в якості домашнього улюбленця, то це означає нещирість ваших друзів.

Прибити мишку, яка на вас нападає уві сні, обіцяє перемогу в боротьбі з недругами. А якщо подібне наснилося жінці, то це означає, що їй доведеться відстоювати свою гідність і чесне ім’я.

Короткі трактування

Щоб зрозуміти,, до чого сниться вбити миша, не обов’язково вникати в поглиблені тлумачення. Зрозуміти, чого чекати від таких видінь можна і за допомогою коротких визначень сну.

 • Спіймати гризуна в мишоловку — ви збираєте в собі негативні емоції.
 • Отруїти мишеняти щурячою отрутою — здолаєте конкурентів не цілком мирним способом.
 • Нацькувати на «хвостату бестію» кота — хтось допоможе вам позбавитися від неприємностей.
 • Задушити дрібну щура — зумієте подолати власні страхи і комплекси.
 • Вбити миша каменем — відплатите ворогам їх же монетою.
 • Полівка, як діловий «вісник»

  Дуже погане передвістя несе в собі сновидіння, в якому ви бачите навала полівок. За версією сонника Ванги, такий сюжет пророкує невдачі в бізнесі: втрату врожаю — для фермерів, провали угод — для бізнесменів, обман з боку партнерів — для людей ділових і т. п. А ось якщо уві сні ви бачите убитих мишок-полівок, то можете радіти — неприємності вас минуть.

  Вбиті не вами полівка символізує допомогу впливового покровителя, так вважає сонник Цвєткова. Причому можете сподіватися на те, що ця допомога буде цілком безкорисливої.

  Піддослідний зразок, або Заздрісники у вашому житті

  Бачити уві сні білу лабораторну мишку — не дуже радісне пророцтво, що означає зрадника. Вбити миша білого кольору довелося? Ось, як пояснює,, до чого сниться дана мрія, Циганський сонник: у вас є друг, під личиною якого ховається заздрісник і інтриган.

  Дещо іншу трактування можна знайти в сонник пастора Лоффа: умертвити уві сні білого лабораторного мишеняти — знак того, що незабаром вам відкриється таємниця про те, хто розпускав про вас погані чутки. А якщо мишеняти прибили не ви, то виявити пліткаря вам допоможе друг.

  Літаюча «загроза», як символ проблем

  Наснилося, що над вами кружляє і нападає кажан? Якась загроза висить над вами «дамокловим мечем». Вбити миша уві сні руками — до успішного позбавлення від усіх напастей, причому власними силами.

  Обов’язково дізнайтеся,, до чого сниться сон, в якому ви задушили своїми руками цілу зграю летючих гризунів. За прогнозами Східного сонника, якщо наснилося, що ви зуміли задавити руками велику кількість летючих кровососів, то закріпіть за собою славу людини, на шляху якого краще не вставати.

  Сонник вбити мишу, до чого сниться вбити миша уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: