Сонник вбити змію, до чого сниться вбити змію уві сні

Змія уві сні досить значимий символ, який вміщує в себе безліч значень, тому вбити змію уві сні тлумачиться багатьма сонниками вельми неоднозначно. Щоб розібратися, до чого сниться дане сновидіння, слід в деталях пригадати сюжет і супутні дрібні деталі бачення.

За біблійними переказами це плазун є символом спокуси. У давньогрецькій міфології два гаспида прикрашав посох Гермеса, який був богом крутійства, торгівлі, магії. Використовувався посох для пробудження або, навпаки, для усипляння людей.

Згідно сонником Міллера, вбити змію, є передвістям, толкующим, що незабаром сновидцу доведеться зіткнутися зі складною ситуацією, вийти з якої можна тільки за допомогою безкомпромісної рішучості і твердості, яка змусить оточуючих рахуватися з думкою сплячої людини.

Вбити змію уві сні, сонник Ванги тлумачить як глобальні позитивні зміни в світі (державі), які оздоровлять людей і піднімуть моральний дух суспільства.

Сонник Фрейда співвідносить змію з дітородних органів, тому бачення, в якому одруженого чоловіка довелося вбити повзучого гада, свідчить про те, що той не поступився спокусі завести сексуальні відносини на стороні і залишився вірним своїй дружині.

В сонник Нострадамуса, дане земноводне є символом гріхопадіння. Вбити змія уві сні, тлумачиться, як можливість уникнути гріха і залишитися вірним собі.

Хворим людям дане сновидіння віщує одужання. Тим, хто давно бореться за першість в колективі або за право займати високу посаду, сонник обіцяє виконання бажаного.

Остаточне визволення від суперниці, яка тривалий час отруювала життя панянки, ставши серйозною перешкодою у відносинах з обранцем, ось, до чого сниться заміжній жінці, вбити змію уві сні.

Молодій дівчині, подібний образ позначає перемогу за першість в серці подобається молодої людини.

Яка була смерть плазуна

Щоб розібратися,, до чого сниться вбити змію, потрібно пригадати, якою була смерть шиплячого.

Зарізати ножем плазун, говорить про те, що під час сутички з ворогом, можуть постраждати невинні люди. Сновидінню слід морально готуватися до того, що оточуючі будуть звинувачувати його у своїх невдачах і проблемах.

Легке повалення противника, безапеляційна перемога сновидіння в нелегкій боротьбі, це те,, до чого сниться застрелити змію уві сні. Також подібне бачення може свідчити про нерівній сутичці і між сновідящій і недругом.

Вбити змію, задушивши її уві сні, свідчить про те, що в реальному житті у людини є сильний ворог, якого слід боятися і не можна ні в якому разі недооцінювати. Наближається велика і виснажлива війна, і тільки приклавши максимум зусиль і старань, можна побороти ворога.

Відрізати голову гаспиду уві сні, тлумачиться сонником, як можливість побороти свої страхи і емоції, що в майбутньому стане причиною процвітання. Також дана картинка тлумачиться, як здатність протистояти своїм ницим почуттів і бажань, духовний опір злу і негативу.

Сонник вбити змію, до чого сниться вбити змію уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: