Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити змію, до чого сниться вбити змію уві сні

Змія уві сні досить значимий символ, який вміщує в себе безліч значень, тому вбити змію уві сні тлумачиться багатьма сонниками вельми неоднозначно. Щоб розібратися, до чого сниться дане сновидіння, слід в деталях пригадати сюжет і супутні дрібні деталі бачення.

За біблійними переказами це плазун є символом спокуси. У давньогрецькій міфології два гаспида прикрашав посох Гермеса, який був богом крутійства, торгівлі, магії. Використовувався посох для пробудження або, навпаки, для усипляння людей.

Згідно сонником Міллера, вбити змію, є передвістям, толкующим, що незабаром сновидцу доведеться зіткнутися зі складною ситуацією, вийти з якої можна тільки за допомогою безкомпромісної рішучості і твердості, яка змусить оточуючих рахуватися з думкою сплячої людини.

Вбити змію уві сні, сонник Ванги тлумачить як глобальні позитивні зміни в світі (державі), які оздоровлять людей і піднімуть моральний дух суспільства.

Сонник Фрейда співвідносить змію з дітородних органів, тому бачення, в якому одруженого чоловіка довелося вбити повзучого гада, свідчить про те, що той не поступився спокусі завести сексуальні відносини на стороні і залишився вірним своїй дружині.

В сонник Нострадамуса, дане земноводне є символом гріхопадіння. Вбити змія уві сні, тлумачиться, як можливість уникнути гріха і залишитися вірним собі.

Хворим людям дане сновидіння віщує одужання. Тим, хто давно бореться за першість в колективі або за право займати високу посаду, сонник обіцяє виконання бажаного.

Остаточне визволення від суперниці, яка тривалий час отруювала життя панянки, ставши серйозною перешкодою у відносинах з обранцем, ось, до чого сниться заміжній жінці, вбити змію уві сні.

Молодій дівчині, подібний образ позначає перемогу за першість в серці подобається молодої людини.

Яка була смерть плазуна

Щоб розібратися,, до чого сниться вбити змію, потрібно пригадати, якою була смерть шиплячого.

Зарізати ножем плазун, говорить про те, що під час сутички з ворогом, можуть постраждати невинні люди. Сновидінню слід морально готуватися до того, що оточуючі будуть звинувачувати його у своїх невдачах і проблемах.

Легке повалення противника, безапеляційна перемога сновидіння в нелегкій боротьбі, це те,, до чого сниться застрелити змію уві сні. Також подібне бачення може свідчити про нерівній сутичці і між сновідящій і недругом.

Вбити змію, задушивши її уві сні, свідчить про те, що в реальному житті у людини є сильний ворог, якого слід боятися і не можна ні в якому разі недооцінювати. Наближається велика і виснажлива війна, і тільки приклавши максимум зусиль і старань, можна побороти ворога.

Відрізати голову гаспиду уві сні, тлумачиться сонником, як можливість побороти свої страхи і емоції, що в майбутньому стане причиною процвітання. Також дана картинка тлумачиться, як здатність протистояти своїм ницим почуттів і бажань, духовний опір злу і негативу.

Сонник вбити змію, до чого сниться вбити змію уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: