Сонник вбити ворога, до чого сниться вбити ворога уві сні

Стати уві сні причиною чиєїсь загибелі — відображення внутрішнього конфлікту, крайнього відчаю. Однак сонники, що трактують,, до чого сниться вбити ворога, вважають, що така перемога несе в собі позитивний посил.

Сонник Міллера: комплексний аналіз

З давніх часів вбивство уві сні розглядається під різним кутом. Сонник Міллера інтерпретує деталі того, що сталося в такий спосіб:

 • Бачити розправу над недругом з боку — до зустрічі з підступністю.
 • Самому знищити ворога — подолати обступили проблеми.
 • Вбити ворога, якого бачиш вперше — впоратися з внутрішніми протиріччями.
 • Прийняти уві сні одного за лиходія і стати причиною його загибелі — до сварки з цим приятелем.
 • Перемогти в сутичці з нападаючим звіром — до успіху в бізнесі або просування по службі.
 • Піднятися над обставинами

  Опинитися уві сні жертвою нападу і чинити гідний опір — багатогранний сюжет, якому дається розгорнуте тлумачення. Наснилося оборонятися і вбивати ворога в жорстокій сутичці означає складну ситуацію, з якої заважають знайти вихід внутрішні протиріччя. Вбивати його в сні — знак, що в реальності людина впорається з нерішучістю, йому вистачить мужності, щоб піднятися над обставинами. Сонники проводять паралель між здатністю вбивати супротивника в сновидінні і добиватися перемоги в реальному житті.

  Якщо приснилося, ніби ви, замість чесного поєдинку, підмовляє вбити ворога кого-небудь іншого, це означає погана прикмета. Наяву все станеться інакше — хтось підло скористається вашою довірою і завдасть шкоди фінансів або репутації.

  Незнайомець: подолання самого себе

  Корисно з’ясувати,, до чого сниться вбивство незнайомця. Згідно сонником Лофт, образ незнайомого лиходія уособлює жахливі риси власного характеру, і бачити — ніщо інше, як програвання запеклого неприйняття темної сторони свого «Я». В цьому випадку усвідомлення невдоволення собою допоможе побачити шляхи особистого вдосконалення, а вбивство — знак успіху в боротьбі з поганими звичками і нахилами.

  Сутичка зі звіром

  До чого сниться узяти гору в поєдинку з розлюченим звіром? Повалений хижак пророкує стрімкий зліт в кар’єрі, для чого буде потрібно залізна воля і холодний розрахунок. У той сновидець нехай ці якості, безумовно, присутні.

  Моторошні подробиці

  Важко без здригання згадувати спосіб розправи, але треба — від цього залежить тлумачення сну. За Китайському сонником Чжоу Гуна, якщо наснилося вбити ворога, проколюючи ножем — це до удачі і багатства, а за сонником Фрейда — до тілесних насолод. Бачити при цьому кров — на радість. Рубати шаблею або ножем — до злиднів. До чого сниться бачити, як інша людина намагається вбити ворога ножем: Фрейд передбачає у сновидіння схильність до жорстокості.

  Застрелити уві сні недруга з пістолета означає легке вирішення труднощів, виконання задуманого. Можливо, хтось раптово запропонує допомогу. Якщо приснилося вистрілити з пістолета, щоб убити ворога, а потім з’ясувати, що помилився — застереження від зайвої довірливості: хтось спробує звести наклеп на хорошу людину або відданого співробітника. Звуки оглушливих пострілів з пістолета запам’ятовуються до гучних новин.

  Сонник вбити ворога, до чого сниться вбити ворога уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: