Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник варити кашу, до чого сниться варити кашу уві сні

Варити кашу уві сні — це знак подолання життєвих труднощів і негараздів, тлумачать сонники, пояснюючи,, до чого сниться приготування страви, знайомого з дитячих років. Однак, трактуючи сон, слід враховувати, яку саме крупу ви варили — це важливо знати, тому що подібний нюанс кардинально змінює значення і суть сновидіння.

Трактування «в двох словах»

Дуже навіть логічно забути сон, який вас налякав або засмутив, хоча і такі сновидіння мають своє призначення. Але якщо ви забули цілком невинне бачення — це вже гірше. Хоча, не турбуйтеся. Сонники здатні по крупицях відновити картину того, що чекає людини в найближчому майбутньому. Головне — згадати суть приснився. Отже, варити кашу уві сні:

 • Ароматну і розсипчасту — до гідної оплати ваших старань.
 • Занадто густу — до складнощів у здійсненні задуманого.
 • Вчили когось готувати — допоможете одному або візьмете під своє заступництво когось.
 • І є її з одним — ознака особливої ​​довіри, яке вам надасть ця людина наяву.
 • Що говорить сонник Міллера

  Сонник Міллера обіцяє прибуток і достаток того, хто уві сні був змушений варити кашу. Якщо вона вийшла смачною і апетитною, то все у сновидіння йтиме за наміченим планом, пригоріла — необхідно переглянути свої плани, цілі, а заодно і пріоритети.

  Блюдо вдалося на славу — чекайте прибутку

  Чи не можете зрозуміти, що означає сон, в якому ви збираєтеся варити кашу з варенням для гостя або дитини — загляньте в сонник міс Хассе — це бачення обіцяє прибуток.

  Наснилося, що ви куховарите для колишнього чоловіка? Подібне сновидіння означає налагодження відносин з ним в реальності. А якщо ви варите для колишнього чоловіка кашу, яку він не любить — то можете розраховувати на взаємовигідне співробітництво з ним.

  Неприємна помилку, як символ помилок і невдач

  Наснилося, що кашка «втекла» — в реальності ви зробите якусь помилку, яка незабаром вам «вийде боком», попереджає Місячний сонник. Пригоріла страва — вам мало що вдасться досягти самостійно, а якщо ви варили кашу, а вона повністю згоріла — то можете не затівати нічого нового. Таке тлумачення сну дає Східний сонник.

  Зернятко до зернятка, або Від непорозуміння до благополуччя

  Бачити варіння манної каші — до допомоги чоловіка. Манна крупа взялася грудочками — зіткнетеся з опором когось з домочадців. А ось молочний манний пудинг — це символ міцної родинних стосунків.

  Той, кому сниться приготування рисової молочної кашки, незабаром отримає важливі новини. А бачити рисовий плов — це символ переломного моменту в житті.

  Наснилося, що готуєте гречану кашку? Чекайте непорозумінь: гречана крупа була засміченою — затяжних, а якщо гречані ядерця були чисті — все закінчиться добре.

  Чудово, якщо сниться, що ви збираєтеся варити кашу пшоняну з гарбузом — це знак миру в родині. Пшоняна кашка, приготовлена ​​на багатті, символізує взаєморозуміння з батьками; а ось бачити, як дитина намагається сфабрикувати пшоняну кашку з гарбузом — діти зажадають уваги.

  Готувати пшеничну кашку — друг допоможе вам із заробітком. А якщо сниться, що ви розігріваєте пшеничну кашу — ви отримаєте «прибуток з минулого»: депозит, повернення боргу і т. п.

  Сонник варити кашу, до чого сниться варити кашу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: