Сонник варити кашу, до чого сниться варити кашу уві сні

Варити кашу уві сні — це знак подолання життєвих труднощів і негараздів, тлумачать сонники, пояснюючи,, до чого сниться приготування страви, знайомого з дитячих років. Однак, трактуючи сон, слід враховувати, яку саме крупу ви варили — це важливо знати, тому що подібний нюанс кардинально змінює значення і суть сновидіння.

Трактування «в двох словах»

Дуже навіть логічно забути сон, який вас налякав або засмутив, хоча і такі сновидіння мають своє призначення. Але якщо ви забули цілком невинне бачення — це вже гірше. Хоча, не турбуйтеся. Сонники здатні по крупицях відновити картину того, що чекає людини в найближчому майбутньому. Головне — згадати суть приснився. Отже, варити кашу уві сні:

 • Ароматну і розсипчасту — до гідної оплати ваших старань.
 • Занадто густу — до складнощів у здійсненні задуманого.
 • Вчили когось готувати — допоможете одному або візьмете під своє заступництво когось.
 • І є її з одним — ознака особливої ​​довіри, яке вам надасть ця людина наяву.
 • Що говорить сонник Міллера

  Сонник Міллера обіцяє прибуток і достаток того, хто уві сні був змушений варити кашу. Якщо вона вийшла смачною і апетитною, то все у сновидіння йтиме за наміченим планом, пригоріла — необхідно переглянути свої плани, цілі, а заодно і пріоритети.

  Блюдо вдалося на славу — чекайте прибутку

  Чи не можете зрозуміти, що означає сон, в якому ви збираєтеся варити кашу з варенням для гостя або дитини — загляньте в сонник міс Хассе — це бачення обіцяє прибуток.

  Наснилося, що ви куховарите для колишнього чоловіка? Подібне сновидіння означає налагодження відносин з ним в реальності. А якщо ви варите для колишнього чоловіка кашу, яку він не любить — то можете розраховувати на взаємовигідне співробітництво з ним.

  Неприємна помилку, як символ помилок і невдач

  Наснилося, що кашка «втекла» — в реальності ви зробите якусь помилку, яка незабаром вам «вийде боком», попереджає Місячний сонник. Пригоріла страва — вам мало що вдасться досягти самостійно, а якщо ви варили кашу, а вона повністю згоріла — то можете не затівати нічого нового. Таке тлумачення сну дає Східний сонник.

  Зернятко до зернятка, або Від непорозуміння до благополуччя

  Бачити варіння манної каші — до допомоги чоловіка. Манна крупа взялася грудочками — зіткнетеся з опором когось з домочадців. А ось молочний манний пудинг — це символ міцної родинних стосунків.

  Той, кому сниться приготування рисової молочної кашки, незабаром отримає важливі новини. А бачити рисовий плов — це символ переломного моменту в житті.

  Наснилося, що готуєте гречану кашку? Чекайте непорозумінь: гречана крупа була засміченою — затяжних, а якщо гречані ядерця були чисті — все закінчиться добре.

  Чудово, якщо сниться, що ви збираєтеся варити кашу пшоняну з гарбузом — це знак миру в родині. Пшоняна кашка, приготовлена ​​на багатті, символізує взаєморозуміння з батьками; а ось бачити, як дитина намагається сфабрикувати пшоняну кашку з гарбузом — діти зажадають уваги.

  Готувати пшеничну кашку — друг допоможе вам із заробітком. А якщо сниться, що ви розігріваєте пшеничну кашу — ви отримаєте «прибуток з минулого»: депозит, повернення боргу і т. п.

  Сонник варити кашу, до чого сниться варити кашу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: