Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник варена риба, до чого сниться варена риба уві сні

До чого сниться варена риба? Найчастіше вона символізує духовну їжу, пізнання і оновлення. Однак сонник вважає, що отримати точну розшифровку дозволяють виключно супутні деталі того, що довелося бачити уві сні.

Загальні деталі

Відразу ж потрібно пригадати, який саме була варена риба. Наприклад, дрібна рибка може приснитися до клопотів, м’ясиста і велика — до стабільного доходу, костиста знаменує запрошення на урочистий захід, а риб’ячі тельбухи — загальне достаток.

Жирна варена риба означає приємний сюрприз, тухла обіцяє несподіване багатство, а хижа — конфлікт з конкурентками. Насолоджуватися уві сні смачною і наваристою юшкою — до міцного здоров’я, а бачити рівно три рибини — на превелике щастя.

Розшифровка по виду

Щоб зрозуміти,, до чого сниться варена риба, сонник настійно рекомендує врахувати її вид. Цей нюанс дозволить дати абсолютно точне тлумачення сну.

 • Камбала віщує неприємний, але безпечний недуга (чиряк, прищ, ячмінь на оці).
 • Йоржики — сюрприз.
 • Судаки — матеріальну вигоду.
 • Карасики — втрату.
 • Карпи — прибуток, пов’язану з клопотами.
 • Лящ — спілкування, вечірки.
 • Окунь — невдачу в справах і неприємності.
 • Осетрина — швидко проходить любов.
 • Сардини — дрібну неприємність.
 • М’ясо сьомги — хвороба через надмірностей.
 • Щука — нахабний обман.
 • Самотність або успіх?

  Якщо приснилося, що уві сні ви купували відварну рибу, то гряде період самотності по своїй волі. Продавати її — до меланхолійного настрою.

  Вибирати продукт на базарі — до хвороби. А бачити багато апетитних страв з риби — до великого успіху і матеріальної незалежності.

  За Міллеру

  До речі, сонник Міллера впевнений, що якщо варена риба сниться дівчині, то її чекає взаємна любов.

  Спеціально для жінок

  Якщо подібне бачення сниться жінці, то вона може завагітніти. Це також знак того, що варто почекати з початком нової справи.

  А ось чоловікові неодмінно слід переглянути свої відносини з якоюсь дамою, якій він доставляє занадто багато клопоту.

  Якщо ж уві сні жінка варила рибний суп або юшку, то скоро відправить чоловіка в далеку і довгу відрядження.

  Смачно чи ні?

  До чого сниться їсти відварну рибку? Сонник впевнений, що ця дія означає отримання приємною, але вкрай несподіваною інформації.

  Наснилося, що блюдо було не дуже приємне на смак? Чекайте хвороби, неприємностей, невдоволення і збитків. Якщо ж довелося їсти виключно апетитне страву, то ваша сила і влада зросте багаторазово.

  Біжіть до лікаря!

  До речі, сонник думає, що іноді це бачення є попередженням про погіршення здоров’я. Тому якщо уві сні вам трапилося їсти відварну рибку, то пройдіть загальне обстеження і зокрема на дефіцит таких елементів як йод, фосфор, калій.

  Езотеричний сенс

  До чого ще може приснитися варена риба? На думку сонника, цей образ має дуже важливий духовний сенс. Так є її означає значне збагачення внаслідок зростання духовності.

  Сталося є уві сні вуха і страви з риби? Наяву знайдете дуже цінні знання. Ще одна оригінальна трактування сонника запевняє, що бачення, в якому довелося їсти рибу символізує магічні здібності, які необхідно прийняти і розвинути.

  Сонник варена риба, до чого сниться варена риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: