Сонник ванна кімната, до чого сниться ванна кімната уві сні

Сновидіння про ванну кімнату вказують на приховані емоції і переживання, як правило, пов’язані з інтимним поведінкою людини, в реальному житті якого, гостро відчувається моральна перевантаження і необхідність в самоті.

Як визначає сучасний сонник, ванна кімната — означає необхідність очищення духовного. Можливо, ви відчуваєте провину перед кимось, і щоб проаналізувати ситуацію і знайти способи виправлення помилки вам буде потрібно час.

Засмічення водопроводу символізує нездатність впоратися з надлишком почуттів, які захлеснули вас насправді.

Згідно з класичним сонником, прорив труби у ванній кімнаті, а потім як наслідок — потоп означає, що ви переповнені емоціями, які не в змозі контролювати самостійно.

Як говорить новітній сонник, ванна може наснитися, як повної, так і порожній. Порожня ванна уві сні — символ ненаполненного, порожнечі вашої реальному житті. Саме це є причиною багатьох неприємностей, невдоволення оточуючими і собою. І тільки в силах самого людини «наповнити ємність» — тобто щось змінити, щоб направити процес життя на сприятливий перебіг поточних справ.

Ванна кімната з чистою водою обіцяє успіх у справах, здоров’я і довголіття, якщо вода каламутна, брудна — приготуйтеся до труднощів, фінансових проблем, нетривалої хвороби.

Сновидіння не несе особливих прогнозів і передбачень, хоча і не можна його залишити без уваги, воно відкрито вказує на необхідність повноцінного відпочинку.

До чого сниться ванна кімната в інших сонниках

Для молодого чоловіка побачити уві сні, що він приймає ванну, за сонником Міллера, означає серцеві переживання, пов’язані з коханою людиною і боязнь втрати його довіри.

Для жінки, яка чекає на дитину, такий сон є застереженням, нагадуванням про обережність в повсякденному житті. Для одруженого чоловіка — можливість подружньої зради. Брудна вода — поруч зло, чиста і холодна — відмінне здоров’я і щастя. Якщо збираєтеся митися не один, то слід остерігатися наклепу і неприємних супутників на дорозі.

До чого сниться ванна кімната в сонник Білого мага — приймати ванну, з якої йде вода — говорить про те, що вам не вистачає віри в свої сили. Людина, яка приймає ванну з ароматичними маслами — вважає себе естетом, хоча в житті, можливо, це далеко не так. Мабуть, варто поглянути на себе з боку і оцінити більш критично.

Ванна з піною — доцільно задуматися над відносинами з оточуючими і бути обережніше у висловлюваннях, не довіряти обіцянкам і запевненням людей, з сумнівною репутацією.

В езотеричному сонник — бачити ванну — вас оточили турботи. Лежати у ванній — перебувати в спокої, але слід утриматися звички до неробства.

До чого сниться ванна кімната в сонник Цвєткова — порожня ванна — до розчарування, невдачі, хвороби; повна — до успіху.

Сонник Феломена говорить: ситуацію не виправити, потрібно прийняти її такою, яка вона є, якщо з’явиться бажання очиститися або зняти «камінь» з душі — кращий спосіб сходити до церкви, або прочитати молитву, подумати про щось чистому і гарному.

Сучасний сонник застерігає — гаряча вода у ванні — до скандалів і конфліктів навколо вас і чим гаряче вода, тим більше скандал і результат справи не на вашу користь. Виявилися у ванній в одязі чекайте багато неприємних подій. І навпаки, якщо від прийняття ванни отримуєте задоволення — чекайте радість, багатство, хороші новини.

Чистий ванна кімната з сонником Фрейда символізує сексуальну неперевершеність. Митися у ванні для жінки — бажання завагітніти і віщує про швидке виконання цього бажання.

Сонник ванна кімната, до чого сниться ванна кімната уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: