Сонник варена картопля, до чого сниться варена картопля уві сні

Якщо вам приснилася варена картопля, знайте — вас чекає прибуток, пророкує більшість сонників. Але це твердження вірне лише в тому випадку, якщо картопля уві сні був парної і свіжий, в іншому випадку будьте готові до неприємностей. Дізнатися точніше,, до чого сниться це блюдо, можна, згадавши подробиці свого бачення.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, якщо уві сні ви бачите картопельку, чекайте, що незабаром з вами відбуватимуться випадку не дуже радісного характеру. Їсти варену картоплю уві сні означає вигоду, а ось, варити її — знак виконання бажань.

Уві сні ви бачите гнилі картоплини на тарілці? Це означає, що незабаром настане кінець усім вашим радощам.

Короткі тлумачення

Якщо ви вирішили розібратися,, до чого сниться варена картопля, то слід звернути увагу на те, що ви робили з неї уві сні. Ось, які тлумачення пропонують тлумачі тим, у кого немає можливості вдаватися в подробиці.

 • Їсти її — до прибутку.
 • Готувати — до здійснення задуманого.
 • Очищати зварені картоплини від шкірки — до спроб дізнатися щось секретне.
 • Вкрасти свіжозварений картопля — в реальності ви ненароком привласните чужу річ.
 • Зіпсовані бульби символізує проблеми і неприємні ситуації.
 • Смачна страва — знак таємниць і удачі

  Якщо бачите, як ви їсте картопля в мундирі, то це обіцяє вам захист від нападок ворогів, пояснює сонник Цвєткова. Очищати картопельку в мундирі і є її — символ прибуткового заходи, успіх якого ви віддасте перевагу приховати від оточуючих.

  Хочете знати,, до чого сниться варена картопля в мундирі подається гостям? Сонник Мандрівника дає такі пояснення: якщо вам приснилося, що ви потчуете гостей картопелькою, звареної в шкірці, і спостерігаєте за тим, як вони її чистять і їдять, то наяву вас чекають якісь таємні змови з цими людьми.

  Зіпсований обід, як символ неприємностей

  Тим, кому привиділася варена картопля з хробаками, не зайвим буде дізнатися, до чого сняться подібні сюжети. Сонник Фрейда, говорить про можливе бажанні отримати потомство, а ось, в Східному тлумачі є інша версія: картоплини з хробаками — це знак втрати і збитків через невиправлених вчасно дрібниць.

  Наснилося, що на вашому столі диміти тарілка з відвареною картоплею, яка при детальнішому розгляді виявилася гнилою або зіпсованої? Будьте готові до того, що вас можуть підстерігати якісь «гнилі» ситуації, підказує сонник Білого Мага.

  Готувати їжу: Від простоти до клопоту

  Бачите себе уві сні кухарем в ресторані, яка приймає замовлення на варену картоплю? Подібний сюжет уособлює собою ваше прагнення «стати простіше», позбутися від якихось якостей, які вам здаються занадто завищеними.

  А якщо наснилося, що ви змушені готувати з недоїдків, то це символізує прихід нежданих гостей. У таких моментах слід приділити особливу значення тлумачення сну: у вас вийшло відмінне блюдо — візитери порадують; вийшло щось неїстівне — відвідувачі не принесуть нічого доброго, одні лише тільки клопоти.

  Сонник варена картопля, до чого сниться варена картопля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: