Сонник варан, до чого сниться варан уві сні

Цей хижий житель пустель уві сні є передвісником небезпечних ситуацій, аварій та катастроф. Сонник вважає, що те,, до чого сниться варан, слід тлумачити як попередження. Про що хоче попередити нас приснився хижак?

Про що тлумачить Міллер?

Сонник Міллера віщує нападки недоброзичливців, пояснюючи,, до чого сниться бачити велику ящірку. Жінку, яку уві сні вкусив варан, чекають нещастя і розчарування. Цілком можливо, що в реальності вона буде мати потребу в грошах. Снотолкователь радить зібрати свою волю в кулак і вистояти в цій нелегкій ситуації.

Нападки ворогів

Приснився величезний варан, за версією сонника Медеї, символізує міць і силу ворогів сплячої людини. Бачити, що ящір нападає на вас — будьте готові до сутички з недоброзичливцями.

Загальний сонник тлумачачи,, до чого сниться напад великий ящірки, вказує на неприязні стосунки сновидіння з кимось із оточуючих. Бачити, як вона нападає уві сні, означає, що назріває величезний конфлікт з цією персоною, яка стане ініціатором скандалу з вами.

Конфлікти з домочадцями

Бачити в своєму будинку варана, відповідно до Сімейного сонником, пророкує про неприємні домашніх клопотах, які звалили на плечі сплячої людини. Загальний снотолкователь пророкує склоки і нерозуміння між домочадцями, причиною яких послужить лукава персона.

Суперниця

Жінці, величезна ящірка, яка перебуває в будинку, попереджає про появу суперниці. Сонник радить не спокушатися тим, кому довелося побачити ласкавого варана, що з’явився на порозі. Подібне нічне бачення означає, що суперниця володіє хитрістю і спритністю, здатної ввести в оману сновідящій.

Втрата грошей

Езотерики нагадують про обережність, тлумачачи,, до чого сниться великий ящір в будинку. Приснився хижак, навіть якщо уві сні він ласкавий і слухняний, свідчить про ризик постраждати від рук грабіжників. Швидше за все, наводку дасть персона, входжу в житло сновидіння.

Подбайте про свою репутацію

Молодій дівчині, якій сталося уві сні зустрітися з вараном, слід проявити обережність у спілкуванні з малознайомими особами, особливо особами чоловічої статі.

Верткий, активний ящір пророкує про перспективу опинитися в делікатному становищі, з якого буде дуже важко виплутатися і «відмитися».

Не давайте спуску конкурентам!

Бізнесменам приснилося, що вкусив варан? Значить, наяву треба проявити обережність у справах. Сновидіння віщає про те, що конкуренти не дрімають і намагаються всіма силами перекрити вам кисень. Езоп нагадує — спокій і послідовність допоможуть взяти верх над недоброзичливцями.

Тримайтеся — скоро прийде успіх!

Тим, кому довелося уві сні вбити варана, доведеться добиватися своєї мети важкою працею. Крім досягнення задуманого, сновидец придбає колосальний досвід, обзаведеться важливими зв’язками, авторитетом і підтримкою оточуючих.

Подробиці нічного бачення

У більшості сонників прийнято пов’язувати тлумачення сну з особливостями поведінки варана:

 • Сплячий — обіцяє паузу в невдачах, за період якої потрібно наростити сили;
 • Мертвий — говорить про хибну тривогу, необгрунтованої суєті снвідящего;
 • Агресивний — віщає про напруженій емоційній обстановці в робочій сфері;
 • Доброзичливий — застерігає спілкування з нещирою особливої.
 • Сонник варан, до чого сниться варан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: