Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ванна з водою, до чого сниться ванна з водою уві сні

Про те, що необхідно бути більш обачним, попереджає побачена уві сні ванна з водою. Хоча, на думку сонників, цей образ має кілька тлумачень, як радують, так і ображають. Щоб зрозуміти напевно,, до чого сниться дане сновидіння, необхідно пригадати деякі подробиці мрії.

Чистий водиця: Від зради до лестощів

Бачити уві сні ванну з чистою прозорою водою — символ переживань з приводу міжособистісних відносин. Для сімейних сновидцев чиста водиця уві сні, за версією абсолютної більшості сонників, означає невірність.

Наснилося, що ви бачите ванну з водою, через край якої переливається ароматна піниста рідина? Це означає, що незабаром ви почуєте схвальні промови на свою адресу. А якщо вода виливається через край без піни, то мови не порадують, віщає Англійська сонник.

Каламутна рідина, як символ проблем

Ванна, наповнена брудною водицею — символ невдач і наклепу. Східний сонник, тлумачачи,, до чого сниться наповнена ванна з водою настільки брудною, що в ній не видно дна, вказує на те, що сновидець «заблукав» у проблемах, не знаючи, за яку хапатися.

Сонник Лонго радить не застосовувати своє креативне мислення, якщо уві сні ви бачили ванну наповнену до межі погано пахне рідиною. Ваша ініціативність може бути сприйнята кимось, як спосіб підлабузництва, що послужить предметом неприємного інциденту з колегою.

Температура води, або Які емоції ви відчуєте

До чого сниться повна ванна з водою такої гарячої, що вона навіть вирує, немов закип’ячена? На це питання дасть відповідь сонник Фрейда: у вас в душі накопичилося багато нерозтрачених почуттів і емоцій, які вимагають термінового виходу.

Приснилася повна ванна з холодною водою? Це бачення попереджає про охолодженні почуттів і згасання любові. А ось, якщо у вас уві сні фігурувала джакузі повна водички, температура якої наближалася до температури тіла, то можете не переживати, вашому спокою і комфорту нічого не загрожує.

Приймати водні процедури: Проектування самопочуття через сновидіння

Тлумачення сну, в якому ви наповнили ванну водою і розслаблено лежите в ній, відчуваючи задоволення і радість, пророкує відмінне самопочуття, радує сонник пастора Лоффа.

Наснилося, що ви лежите в дуже холодній воді, але вас це не бентежить? Це сновидіння говорить про те, що в даний момент ви можете направити свої сили на загартовування організму.

Гірше якщо уві сні ви змерзли, приймаючи водні процедури. Це ознака того, що ви захворієте. А ось, якщо ви забули наповнити ванну, і вам довелося лежати в ній без води, то вам варто захопитися чимось цікавим, щоб заповнити порожнечу душі.

Прання, прибирання та інші хазяйські турботи — Слідкуйте за словами

До чого сниться переповнена ванна з водою, яку ви набирали для прання і забули закрити кран? Ви не зумієте стримати своїх висловлювань про кого-то, що викличе не цілком дружню реакцію у ваших близьких, пророкує сонник міс Хассе.

А якщо уві сні ви спускає воду із цебра з замоченим білизною, тому що вона переповнена і все випливає на підлогу, то вам варто очікувати неприємного підступу від одного зі своїх знайомих.

Наснилося, що ви вирішили вимити раковину і джакузі, але у вас зірвало кран, і ви бачите, що вони вже переповнені, а ви все ще не можете перекрити воду? Слід пам’ятати, що один невірний вислів може спровокувати скандал.

Як тлумачить Міллер

Сонник Міллера не дає однозначної відповіді того,, до чого сниться ванна з водою. Його передбачення залежать від ситуації, що склалася уві сні. Порівняйте:

 • Наснилося, що ви купаєтеся — будете хвилюватися через кохану людину;
 • Зливати водицю з ванночки — знак нещирості почуттів;
 • Дівчині набирати уві сні воду — до вагітності;
 • Бачите, що через борт ллється окріп — будьте насторожі, вас захочуть обдурити;
 • Спати в джакузі — ви віддаєте перевагу перекладати свої проблеми на інших.
 • Сонник ванна з водою, до чого сниться ванна з водою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: