Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітна сестра, до чого сниться вагітна сестра уві сні

Сонник пропонує кілька версій,, до чого сниться вагітна сестра. Цей неоднозначний образ може символізувати як матеріальні, так і ментальні придбання. Чи отримає сновидец відчутний презент або ж його відвідає блискуча ідея — розкажуть обставини і подробиці, побачені уві сні.

Передбачення і рада Міллера

Сонник Міллера стверджує, що при будь-яких обставинах ніхто приснилася вагітна сестричка, її поява уві сні віщує достаток і повагу оточуючих. Тлумач радить нікому не розповідати про те, що довелося бачити в нічних мріях. В іншому випадку ви ризикуєте злякати примхливу фортуну і залишитися ні з чим.

Дійте, не роздумуючи

Пояснюючи,, до чого сниться сестричка в положенні, сонник Фрейда пропонує менш позитивну інтерпретацію. На думку психоаналітика, образ викликаний дитячими переживаннями, які переросли в недитячі комплекси. У реальному житті сплячий відчуває труднощі в спілкуванні, через що йому часом здається, що життя проходить повз.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться дівчині, що її сестриця народила. Тлумачення сну обіцяє юної леді респектабельного кавалера, який незабаром після знайомства зробить їй пропозицію.

Якщо чоловікові приснилося, що його сестричка народила, він може сміливо приступати до здійснення задуманого. Ідея просто приречена на успіх.

Таємне стає явним

У деяких сонниках знайдеться пояснення,, до чого сниться вагітна сестра за умови, що вона не кровна, а зведена або двоюрідна.

 • Коли кузина виходить заміж, будучи в цікавому положенні, сюжет уві сні означає, що вам хтось заздрить;
 • Бачити, як двоюрідна вагітна сестра намагається почати розмову, трапляється під впливом тяжкого передчуття, часто необгрунтованого;
 • Якщо приснилася двоюрідна вагітна сестра, можливо, ви страждаєте від самотності і сором’язливості;
 • Кузина на останньому місяці віщує несподівана звістка, по всій видимості, позитивне.
 • Секрет успіху в спілкуванні

  Коли вагітність має місце бути не тільки уві сні, а й в дійсності, значення сновидіння нейтрально. Проте, не зайвим буде приділити увагу вагітної сестри, вона неодмінно оцінить вашу турботу.

  Згідно сонником Цвєткова, бачити уві сні сестрину вагітність трапляється напередодні доленосної зустрічі. Має бути знайомство з впливовою персоною, на чиє заступництво надалі можна буде розраховувати.

  Якщо наснилася вагітність сестриці, не за горами підвищення соціального становища, зростання авторитету і зміцнення позицій в суспільстві.

  Чия рідня?

  Сонник Хассе розповість,, до чого сниться рідна вагітна сестра. У той сновидець нехай скоро з’явиться новий друг. Ця дружба означає не тільки приємне проведення часу, але і взаємовиручку.

  Для жінки рідна сестричка в положенні означає роман із заможним чоловіком.

  Якщо приснилося, що завагітніла не одна рідна сестричка, а все відразу, Східний сонник обіцяє багатство. Джерел доходу виявиться рівно стільки, скільки родичок фігурувало уві сні.

  Якщо родичка чоловіка чекає дитину, літня сновидицей може сподіватися на спадок у вигляді нерухомості та невеликого капіталу.

  Кузіна чоловіка на останньому місяці обіцяє викриття чужий таємниці. Зайва цікавість до добра не доведе.

  Якщо в реальності у чоловіка або дружини тільки брати, образ віщує чималий подив наяву.

  Коли уві сні в родині дружини очікується двійня, сплячого пора припиняти скаржитися на долю: саме зараз вона готує йому чудові подарунки.

  Довіртеся вищим силам

  Іноді в сновидінні з’являється неіснуюча або покійна сестриця при надії. Сонник обіцяє успішне вирішення злободенної проблеми.

  Бізнесмену покійна вагітна сестра обіцяє удачу в справах. Самотніх чекають відносини, що сприяють кар’єрному зростанню і вирішення фінансових питань.

  Сонник вагітна сестра, до чого сниться вагітна сестра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: