Сонник вагітна подруга, до чого сниться вагітна подруга уві сні

Якщо приснилося, що подруга вагітна, сон вказує на її схильність до впливів ззовні. Серед джерел впливів на вашу подругу сонник в першу чергу називає громадську думку, тиск з боку родичів і засоби масової інформації.

Сон, в якому довелося бачити подругу вагітної, може символізувати ваші загальні ідеї і спільні плани. Сон часто є віддзеркаленням творчих задумів, організації розважальної програми на вечір, подальших взаємин і будь-яких інших перспектив. У чому б не полягав ваш проект, сонник говорить, що він дуже цікавий для вас.

Якщо наснилася вагітна подруга, сон може попереджати про негаразди зі здоров’ям. Сновидіння нагадує, що первинні симптоми деяких захворювань схожі з ознаками вагітності радить звернути увагу саме на ці області.

Яким би простим, на перший погляд, не здавалося тлумачення сну, вагітна подруга, побачена уві сні, вкрай рідко і справді чекає появи на світ малюка. Сон, і справді предзнаменует настільки радісна подія, зазвичай містить дещо інший образ.

Як правило, в ньому фігурує людина, в якому по суто індивідуальним прикметам сновидицей або її близькі безпомилково впізнають майбутньої дитини.

Як вважає сонник Міллера, вагітна подруга уві сні означає, що у в особистому житті неї не все складається так, як хотілося б. Сон попереджає, що подруга може незабаром опинитися в незручній ситуації і накликати на себе неприємності. Якщо ж подруга і справді вагітна, сон обіцяє їй благополучні легкі пологи.

До чого ще сниться вагітна подруга уві сні

Коли сниться вагітна приятелька, сонник акцентує увагу на тому, що вона говорить і робить по сюжету сновидіння. Сон допускає можливість, що подруга саме зараз робить кроки, здатні змінити її подальше життя.

Для сновидцев, що народилися в кінці зими або на початку весни, подібний сон означає конфлікти та інші дрібні непорозуміння. Який побачив такий сон весняно-літнім іменинникам сонник обіцяє прибуток, і в той же час попереджає про ймовірність непорозуміння в родині.

Як вважає сонник Хассе, сон, в якому фігурує вагітність подруги, може обернутися неприємностями для неї. Сновидіння може означати, що причини негараздів мають куди більш глибоке коріння, ніж вам здавалося раніше.

Якщо сновидець — чоловік, сон свідчить про його здатність до глибокого розуміння і співпереживання. У той же час, сонник попереджає, що в даний момент вірогідність стати жертвою обману вище, ніж зазвичай, тому радить остерігатися підозрілих осіб.

Сон, в якому вагітна приятелька сниться одруженому чоловікові, може обернутися хворобою дружини. Бізнесмену подібний образ віщує невдачу в справах, основною причиною якої виявляться несумлінні партнери.

Сонник вагітна подруга, до чого сниться вагітна подруга уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: