Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник вагітна подруга, до чого сниться вагітна подруга уві сні

Якщо приснилося, що подруга вагітна, сон вказує на її схильність до впливів ззовні. Серед джерел впливів на вашу подругу сонник в першу чергу називає громадську думку, тиск з боку родичів і засоби масової інформації.

Сон, в якому довелося бачити подругу вагітної, може символізувати ваші загальні ідеї і спільні плани. Сон часто є віддзеркаленням творчих задумів, організації розважальної програми на вечір, подальших взаємин і будь-яких інших перспектив. У чому б не полягав ваш проект, сонник говорить, що він дуже цікавий для вас.

Якщо наснилася вагітна подруга, сон може попереджати про негаразди зі здоров’ям. Сновидіння нагадує, що первинні симптоми деяких захворювань схожі з ознаками вагітності радить звернути увагу саме на ці області.

Яким би простим, на перший погляд, не здавалося тлумачення сну, вагітна подруга, побачена уві сні, вкрай рідко і справді чекає появи на світ малюка. Сон, і справді предзнаменует настільки радісна подія, зазвичай містить дещо інший образ.

Як правило, в ньому фігурує людина, в якому по суто індивідуальним прикметам сновидицей або її близькі безпомилково впізнають майбутньої дитини.

Як вважає сонник Міллера, вагітна подруга уві сні означає, що у в особистому житті неї не все складається так, як хотілося б. Сон попереджає, що подруга може незабаром опинитися в незручній ситуації і накликати на себе неприємності. Якщо ж подруга і справді вагітна, сон обіцяє їй благополучні легкі пологи.До чого ще сниться вагітна подруга уві сні

Коли сниться вагітна приятелька, сонник акцентує увагу на тому, що вона говорить і робить по сюжету сновидіння. Сон допускає можливість, що подруга саме зараз робить кроки, здатні змінити її подальше життя.

Для сновидцев, що народилися в кінці зими або на початку весни, подібний сон означає конфлікти та інші дрібні непорозуміння. Який побачив такий сон весняно-літнім іменинникам сонник обіцяє прибуток, і в той же час попереджає про ймовірність непорозуміння в родині.

Як вважає сонник Хассе, сон, в якому фігурує вагітність подруги, може обернутися неприємностями для неї. Сновидіння може означати, що причини негараздів мають куди більш глибоке коріння, ніж вам здавалося раніше.

Якщо сновидець — чоловік, сон свідчить про його здатність до глибокого розуміння і співпереживання. У той же час, сонник попереджає, що в даний момент вірогідність стати жертвою обману вище, ніж зазвичай, тому радить остерігатися підозрілих осіб.

Сон, в якому вагітна приятелька сниться одруженому чоловікові, може обернутися хворобою дружини. Бізнесмену подібний образ віщує невдачу в справах, основною причиною якої виявляться несумлінні партнери.

Сонник вагітна подруга, до чого сниться вагітна подруга уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: