Сонник вагітна жінка, до чого сниться вагітна жінка уві сні

Уві сні можна побачити все, що завгодно. Головне пам’ятати, що кожне сновидіння — це підказка, яку нам посилає підсвідомість. Правильно витлумачивши сон розповість нам дуже багато про що. Багато хто думає, що бачити уві сні вагітність — виключно жіноча прерогатива, насправді і чоловікам часто сняться дівчата в «цікавому» положенні.

Для вагітної жінки, сонник обіцяє хороше протягом вагітності і легкі, практично без болю, пологи.

Якщо ж чоловікові сниться, що він лежить в ліжку з жінкою в положенні, значить скоро і справді відбудуться зміни в його особистому житті, а можливо він наяву стане батьком.

Як трактує класичний сонник вагітна жінка уві сні обіцяє бідній людині, якій вона стала чи людині, у кого є борги, найближчим часом розбагатіти. Особливо, якщо сниться жінка, яка чекає двійню.

Але в деяких випадках вагітність послужить поганим сигналом.

Для незаміжньої дівчини побачити уві сні вагітність — поганий знак. Він віщує невдалий шлюб. В такому випадку дівчині слід поводитися обережно при знайомстві з чоловіками, бажано не починати відносин найближчим часом.

Також сонник говорить про те, що такий дівчині загрожує погана слава, вона може бути обдуреною або буде ростити дитину в поодинці без батька малюка.

Якщо ж жінці сниться процес пологів — це теж, на жаль, нічого доброго не обіцяє. Швидше за все в її житті трапиться щось погане, ймовірно — зрада.

Як пояснює сонник, багатої людини, якому наснилася вагітна жінка, швидше за все чекає розорення і бідність, так що краще не вести ділових переговорів і не приймати важливих рішень.

Бачити під час сновидіння вагітну, в якої почалися перейми, означає тривогу і можливі неприємності.

До чого сниться вагітна жінка в інших сонниках

Італійський сонник — Побачити уві сні дівчину в положенні поганий знак, швидше за все ви піддастеся чужому впливу чи виявите у себе важку хворобу.

Сонник Цветкова — якщо вагітність сниться молодій дівчині, незабаром її обдурять, якщо дорослої дамі — її порадують. Чоловік, який побачив уві сні жінку, яка незабаром народить, може впевнено будувати плани на майбутнє, у нього все вийде.

До чого сниться вагітна жінка в сонник Фрейда — якщо жінці наснилося, що вона чекає дитину, значить, в реальному житті ця подія не забариться себе чекати. Для чоловіка приснився вагітність означає, що він хотів би мати дитину від своєї партнерки.

Сонник Мандрівника — якщо дама в прекрасному стані сниться чоловікові — його очікують нехороші новини, наприклад зрада, серйозна хвороба чи небезпека. Як стверджує сонник, з’явилася вагітна жінка — чекайте хороших новин, незабаром бажання здійсняться.

До чого сниться вагітна жінка в сонник Міллера — якщо заміжньої дами наснилося, що вона ось-ось народить малюка, значить вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти виростуть непривабливими. Незайману, якій приснилася вагітна жінка, чекає ганьба і розчарування в чоловіках.

Езотеричний сонник — з’явилася вагітна жінка, значить незабаром зазнати серйозних матеріальних збитків або дасте велику суму грошей в борг.

До чого сниться вагітна жінка в сонник Симона Кананіта — бачити уві сні вагітну жінку — поганий знак, вас очікують погані новини, втрати і можливе зрада.

Сонник вагітна жінка, до чого сниться вагітна жінка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: