Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітна дружина, до чого сниться вагітна дружина уві сні

Тлумачення сновидінь, в більшості своїй — доля винятково жіночий. Однак буває, що і чоловіки беруть в руки сонники. Адже не завжди все те, що ми бачимо уві сні, продиктовано реальними подіями. Трапляється бачити такі образи, що зрозуміти без допомоги сонника,, до чого сниться подібне, не виходить. Таким баченням, наприклад, може стати вагітна дружина.

Коротко і тільки по суті

Чоловіки, якщо вам приснилося, що чоловіка в положенні — не панікуйте! Для початку, проясніть ситуацію: чи є вона у вас взагалі, чи не чекає дитину в реальності, кого ви очікуєте — а вже після цього беріть в руки сонник і приступайте до тлумачення.

 • Вагітна дружина наснилася — до радісної події.
 • Наречена зізналася вам уві сні, що знаходиться в положенні — отримаєте приємну звістку.
 • Супутниця життя народила уві сні — до прибутку.
 • До чого сниться чоловікові нежонатому вагітна дружина? Плани, які він «виношує», принесуть йому бажаний результат.
 • Якщо дружина повідомила про народження дитини, але чоловік не бачив її з животом — до несподіваної радості.
 • Сонник Г. Міллера

  Сонник Міллера пророкує хлопцю, у якого не те, що чоловік і жінка, навіть дівчата немає, що наснилося вагітна дружина означає ганьба. А якщо друга половинка є, і вона чекає дитину, то подібне сновидіння означає успішні і легкі пологи.

  Радісну звістку — знак гарних подій

  Новина про майбутній батьківство може і порадувати, і налякати. Через це трактування можуть змінювати своє значення, в залежності від емоційного стану сновидіння.

  Якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться чоловікові, що вагітна дружина повідомила йому про швидку появу малюка, і він від щастя втратив дар мови, то ось вам відповідь: в реальності він відвідає захід, на якому стане «зіркою вечора».

  Вирішили з’ясувати,, до чого сниться чоловікові звістку про цікаве положення благовірної від іншого? Вам доведеться пережити приниження тоді, коли вам буде здаватися, що нічого поганого статися не може — ось що означає дане бачення. Але якщо новина про те, що супутниця життя завагітніла від іншого, нітрохи не засмутила — до отримання слушної поради або допомоги.

  «Хто там, в животику, живе?» — Дивовижні клопоти або клопітка здивування

  Дружина уві сні сказала, що вагітна хлопчиком? Вам доведеться багато клопотати, підказує сонник Цвєткова. Якщо бачите, що хлопчика уві сні виношує ваша колишня — вас хтось сильно спантеличить. А якщо хлопчиком завагітніла і справжня і колишня жінки — будьте готові, що вам потрібно буде зробити якийсь важливий вибір.

  Бачити уві сні, що ваша вагітна дружина знаходиться в очікуванні дівчинки — до приємного здивування. Колишня дружина вагітна дівчинкою — здивування буде не дуже приємним. Хороший знак — виношування двійні. Він обіцяє прибуток, удачу, здійснення бажань. Особливо добре, якщо дружина завагітніла двійнятами не тільки уві сні, а й наяву.

  Закінчення вагітності, як символ вірних рішень

  Тлумачення сну, в якому вагітна дружина народжує, дуже позитивно: ваша здатність вибирати правильні напрямки і приймати тільки правильні рішення допоможе реалізувати задумане.

  Наснилося, що вагітність закінчилася раптово, і дружина народжує передчасно? Сонники ніяк не дійдуть спільної думки і не знайдуть єдиного трактування, що ж означає передчасне закінчення вагітності. Одні стверджують, що цілі будуть досягнуті без зайвої суєти і мороки. Інші — обіцяють втрати через неправильних рішень.

  Сонник вагітна дружина, до чого сниться вагітна дружина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: