Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітна дівчина, до чого сниться вагітна дівчина уві сні

Людині, якій довелося побачити вагітну дівчину уві сні, очікуються нові метушливі справи. Більш докладніше розтлумачити, до чого сниться вагітність жінки допоможе сонник. Для цього необхідно ретельно пригадати свій сон, його сюжет і закінчення, а також ті емоції, які ви відчували в сновидінні.

Сон, де довелося бачити вагітну дівчину, та ще й незаміжньої, сонник тлумачить як поява великої проблеми, яку доведеться довго і нелегко вирішувати.

Якщо жінку в положенні з ганьбою виганяють з дому рідні, значить в реальному часі, людині доведеться зіткнутися з хвилею негативу, відчуження та засудження.

Незаміжньої жінки, таке сновидіння обіцяє швидку зустріч з коханням усього життя.

До чого сниться знайома дівчина в положенні. Дане сновидіння має два значення в сонник.

Перше значення: якщо уві сні знайома (або незнайома) жінка має під час вагітності великий живіт, значить наяву грядуть дрібні негаразди, які нелегко буде вирішити.

Друге значення: якщо вагітна худа і щаслива — цей сон пророкує успіх у справах і народження нових цікавих ідей.

Сновидіння, де приснилася вагітна дівчина, з якою довелося довго розмовляти, значить, по сонником, що не за горами рішення довго тягнеться проблеми. Якщо уві сні довелося розмовляти з незаміжньою жінкою в положенні, значить, в реальному часі Вам доведеться дуже довго про когось піклуватися.

До чого ще сниться вагітна дівчина уві сні

Якщо уві сні вагітна дівчина наснилася хлопцю, сонник обіцяє подібний сюрприз наяву. Також даний сон має два значення, які тлумачаться в залежності від емоційного стану сновидіння.

Якщо чоловікові сниться вагітна дівчина і після цього сну він відчуває себе бадьоро і спокійно, значить, грядуть вдалі ділові відносини, або новий вигідний проект, який обіцяє величезну фінансовий прибуток.

Якщо після подібного сну молода людина відчуває розгубленість і сум’яття, значить, в роботі, або в сімейному житті намічаються нові справи, які призведе до кардинальних змін, що викликають дискомфорт і незручність.

Колишня вагітна дівчина уві сні обіцяє за сонником незакінчені справи. Також такий сон може означати для молодої людини, що колишні відносини ще повністю не вичерпані, а почуття до своєї колишньої можна легко воскресити. Або перед колишньою пасією у хлопця залишилися якісь зобов’язання або обіцянки, які варто стримати.

До чого сниться вагітна дівчина в сонник Міллера. Для заміжньої жінки даний сон означає, що жінка нещаслива в сімейних відносинах і шлюб її — велика помилка. Також такий сон може обіцяти появу на світ некрасивих і непривабливих дітей.

Незайманій такий сон обіцяє ганьба і плітки, які будуть супроводжувати її все життя. Для дівчини в положенні даний сон тлумачить сонник як благополучні пологи і швидке відновлення сил.

Сонник вагітна дівчина, до чого сниться вагітна дівчина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: