Сонник вагітна дочка, до чого сниться вагітна дочка уві сні

Якщо уві сні вам примарилась вагітна дочка, не поспішайте наяву підозрювати її в цікавому положенні. Краще відразу ж загляньте в сонник. Він докладно роз’яснить,, до чого сниться такий сюжет і з чим доведеться зіткнутися найближчим часом.

Вагітність дочки для матері

Якщо жінці здалося в нічних мареннях, що її дочка знаходиться в цікавому положенні, то в реальному житті відбудеться безліч вирішальних подій. Причому, всі вони будуть стосуватися долі вашої кровиночки. Сучасний сонник передрікає довгу дорогу, зміну місця проживання та сімейного стану.

Те саме джерело описує,, до чого сниться засмучена вагітна леді. Бачити уві сні свою дочку засмученою і засмучений вагітністю — до дрібних негараздів, які змусять неабияк похвилюватися.

Якщо вагітність дочки бачиться матері в нічних мареннях практично щоночі, значить, в душі її немає спокою. Наснилося подібне? Постарайтеся розібратися в своїх тривоги і страхи. Надалі таке самокопання дозволить знайти внутрішню свободу від усіляких обмежень і бар’єрів.

Сновидіння для чоловіків

Цікаво роз’яснення і, до чого сниться вагітна дочка батькові. Напевно, він відчуває певні труднощі при спілкуванні з близькими людьми. Присниться таке може в тому випадку, якщо з дружиною і дітьми вже довгі місяці або навіть роки немає довірчих теплих відносин. Сімейний сонник рекомендує всерйоз зайнятися зміцненням родинних зв’язків. Відверті розмови «по душах» дозволять досягти взаєморозуміння.

Бачити свою вагітну доньку уві сні щасливою — до набуття бажаного успіху і матеріального добробуту. Також наснитися вагітна донька може і тоді, коли чоловік задумав відхід від подружжя, але ще не вжив жодних реальних кроків. Цей сюжет означає, що зовсім скоро настане час рішучих і кардинальних вчинків.

Ще варіант опису,, до чого сниться батькові вагітна дочка — він стоїть на порозі початку нової справи або прийняття важливого рішення.

Тлумачення з сонника Міллера

Наснилося, що маленька неповнолітня дівчинка перебуває в очікуванні малюка? Приготуйтеся до несподіваних сюрпризів. Не виключено, що почуєте шокуючі новини або станете очевидцем скоєння аморального злочину. Сонник Міллера карає не забувати, що надходити слід завжди тільки керуючись здоровим глуздом, а не йдучи на поводу у емоцій.

Бачити уві сні, як маленька вагітна дочка народжує — до вчинення незапланованого вчинку. Сонник Міллера передбачає, що найближчим часом наяву ви підете з остогидлої роботи або ж припиніть відносини з нелюбом людиною. Таке тлумачення сну означає, що життя зміниться на краще.

Ще ряд пояснень

У різних сонниках можна відшукати ряд найсуперечливіших і несподіваних описів даного сюжету:

 • Приймати уві сні пологи у своєї вагітної дочки — на подив.
 • Дивитися на свою вагітну кровиночку, яка стоїть біля вівтаря — подібне сниться до надання допомоги.
 • Злиться через те, що дочка вагітна — до невдач і розчарувань.
 • Ви — чиясь донька і при цьому вагітні — у взаєминах з батьками настане повне взаєморозуміння.
 • Дізнатися уві сні, що дочка вагітна і відчути від цього звістки неймовірне щастя — до всілякого благополуччя.
 • Сонник вагітна дочка, до чого сниться вагітна дочка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: