Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітна дочка, до чого сниться вагітна дочка уві сні

Якщо уві сні вам примарилась вагітна дочка, не поспішайте наяву підозрювати її в цікавому положенні. Краще відразу ж загляньте в сонник. Він докладно роз’яснить,, до чого сниться такий сюжет і з чим доведеться зіткнутися найближчим часом.

Вагітність дочки для матері

Якщо жінці здалося в нічних мареннях, що її дочка знаходиться в цікавому положенні, то в реальному житті відбудеться безліч вирішальних подій. Причому, всі вони будуть стосуватися долі вашої кровиночки. Сучасний сонник передрікає довгу дорогу, зміну місця проживання та сімейного стану.

Те саме джерело описує,, до чого сниться засмучена вагітна леді. Бачити уві сні свою дочку засмученою і засмучений вагітністю — до дрібних негараздів, які змусять неабияк похвилюватися.

Якщо вагітність дочки бачиться матері в нічних мареннях практично щоночі, значить, в душі її немає спокою. Наснилося подібне? Постарайтеся розібратися в своїх тривоги і страхи. Надалі таке самокопання дозволить знайти внутрішню свободу від усіляких обмежень і бар’єрів.

Сновидіння для чоловіків

Цікаво роз’яснення і, до чого сниться вагітна дочка батькові. Напевно, він відчуває певні труднощі при спілкуванні з близькими людьми. Присниться таке може в тому випадку, якщо з дружиною і дітьми вже довгі місяці або навіть роки немає довірчих теплих відносин. Сімейний сонник рекомендує всерйоз зайнятися зміцненням родинних зв’язків. Відверті розмови «по душах» дозволять досягти взаєморозуміння.

Бачити свою вагітну доньку уві сні щасливою — до набуття бажаного успіху і матеріального добробуту. Також наснитися вагітна донька може і тоді, коли чоловік задумав відхід від подружжя, але ще не вжив жодних реальних кроків. Цей сюжет означає, що зовсім скоро настане час рішучих і кардинальних вчинків.

Ще варіант опису,, до чого сниться батькові вагітна дочка — він стоїть на порозі початку нової справи або прийняття важливого рішення.

Тлумачення з сонника Міллера

Наснилося, що маленька неповнолітня дівчинка перебуває в очікуванні малюка? Приготуйтеся до несподіваних сюрпризів. Не виключено, що почуєте шокуючі новини або станете очевидцем скоєння аморального злочину. Сонник Міллера карає не забувати, що надходити слід завжди тільки керуючись здоровим глуздом, а не йдучи на поводу у емоцій.

Бачити уві сні, як маленька вагітна дочка народжує — до вчинення незапланованого вчинку. Сонник Міллера передбачає, що найближчим часом наяву ви підете з остогидлої роботи або ж припиніть відносини з нелюбом людиною. Таке тлумачення сну означає, що життя зміниться на краще.

Ще ряд пояснень

У різних сонниках можна відшукати ряд найсуперечливіших і несподіваних описів даного сюжету:

 • Приймати уві сні пологи у своєї вагітної дочки — на подив.
 • Дивитися на свою вагітну кровиночку, яка стоїть біля вівтаря — подібне сниться до надання допомоги.
 • Злиться через те, що дочка вагітна — до невдач і розчарувань.
 • Ви — чиясь донька і при цьому вагітні — у взаєминах з батьками настане повне взаєморозуміння.
 • Дізнатися уві сні, що дочка вагітна і відчути від цього звістки неймовірне щастя — до всілякого благополуччя.
 • Сонник вагітна дочка, до чого сниться вагітна дочка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: