Сонник вагітна мама, до чого сниться вагітна мама уві сні

Побачена уві сні вагітність — символ чогось нового. Наснилося мамуля — обіцянка того, що все в житті сплячого буде добре. Виходячи з цього, можна зрозуміти,, до чого сниться вагітна мама — до появи в житті щастя, отримання радості і здійснення бажань. А чи буває у подібних сновидінь погана трактування? Давайте дізнаємося про це з сонників.

Бажана вагітність

Дочка бачить свою маму вагітної уві сні — знак чогось нового в житті. Заміжнім дочкам сновидіння пророкує швидке материнство, одиноким — знайомство з цікавою молодою людиною, який стане її обранцем.

Хлопець побачив свою матір в положенні — все задумане обов’язково здійсниться, пророкує сонник Міллера.

Якщо вам приснилася покійна наяву мама в цікавому положенні — значить в житті відродиться щось важливе, то, що ви упустили в минулому. Доля вам дарує другий шанс.

Вагітна дочка бачить свою маму вагітної уві сні — цілком ймовірно, що її лякають майбутні пологи. Таке сновидіння ознака того, що дівчина чекає моральної підтримки від своєї матусі.

Щасливе народження

Вагітна мама народила одну дитину — ви купите собі щось, про що мріяли. Якщо дітей було кілька — придбання буде масштабним, можливо, це буде автомобіль або квартира, обіцяє Місячний сонник.

Сняться пологи матері, які довелося приймати самому, не дочекавшись лікарів, — можуть виникнути проблеми з втіленням планів у життя, попереджає сонник Хассе.

Бачити, як народжує покійна в реальності матуся — значить у вас є якісь незавершені справи, від яких ви намагаєтеся звільнитися. Не варто цього робити, в подальшому можуть початися проблеми з-за дріб’язкового, але незакінченого справи.

Літній людині сниться давно померла вагітна мама, у якої почалися перейми, і через мить вона народила того, хто бачить це в своєму сні (тобто побачити своє власне народження) — подібне бачення обіцяє дуже велику суму грошей і матеріальний достаток.

Неприємна ситуація

Наснилася небажаної вагітності мама, яка перебуває на ранніх термінах і приховує це, — тлумачення наступне: якщо насправді мама також в положенні — її чекають легкі і швидкі пологи, якщо немає — знак того, що в її життя увійдуть зміни, правда незначні (нове хобі, сусідка, звичка).

Батько при надії уві сні хоче зробити аборт — це попередження про можливість втратити щось важливе, причому втратити швидко і назавжди.

Бачити, що в матері стався викидень — ви можете втратити чийогось уваги або довіри, попереджає сонник Ванги.

Сни, повні смутку

Наснилося, що матуся померла, народивши малюка, — будьте уважні до свого здоров’я, є ризик підчепити інфекцію і захворіти.

Бачити, як покійну матінку б’є тато за те, що вона носить дитину іншого чоловіка — до серйозних матеріальних труднощів, пророкує Східний сонник.

Сниться померла вагітна мати, яка уві сні гине через те, що дитина не зміг з’явитися на світло — планам і мріям не судилося збутися. Не варто більше витрачати на них свої сили і час.

Бачити, що тільки що народжена дитина вашої мачухи мертвий — до вирішення дрібних проблем. У вас з’явиться незначна сума грошей, яка допоможе вирішити невеликі фінансові труднощі, радує Жіночий сонник.

Сонник вагітна мама, до чого сниться вагітна мама уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: