Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітна кішка, до чого сниться вагітна кішка уві сні

Більшість дешифровщиков сновидінь стверджують, що наснилося кішка сама по собі символ не дуже добрий, що втілює ворога або недоброзичливця. Але ось, щодо того,, до чого сниться вагітна кішка, сонники не дають ніяких однозначних тлумачень. Вони залежать від того, що робила мугикаючи уві сні і як виглядала.

Пророцтва Міллера

За версією сонника Міллера, вагітна кішка не може обіцяти нічого хорошого. Такі образи означають, що вороги мають кілька варіантів того, як вам нашкодити. Добре, якщо уві сні ви зумієте прогнати від себе тварину або навіть вбити — в реальності зможете сплутати плани недоброзичливцям.

Дещо по-іншому розшифровує психолог,, до чого сниться нявкання Мурки, яка чекає на приплід: це означає, що сновидець повинен тримати «вухо гостро», тому що хтось спробує втягнути його в сумнівну аферу.

Чия тваринка обрюхатіл

Якщо вам примарилась вагітна кішка, то пригадайте, не ваша чи вона була, радять сонники. Ось,, до чого сниться мурличущая майбутня мама, в залежності від того, кому вона належала:

 • Ваша улюблениця — до приємних сюрпризів і подарунків від близьких людей;
 • Зла котяра сусіда, яку ви ненавидите — не варто розраховувати на удачу, вона вам не світить;
 • Бачите уві сні брудну мандрівну кішечку — вас чекають не дуже приємні звістки;
 • У вас на роботі живе котейка, яка очікує поповнення — будьте уважні з документами;
 • Тварина одного виявилося череватим — ця людина розкриє вам якийсь секрет.
 • Біла мугикаючи: Від неприємностей до щастя в особистому житті

  Якщо вам приснилося, що у вас в будинку живе вагітна кішка білого кольору, то будьте обережні, попереджає сонник пастора Лоффа. Подібні сюжети, на його думку, свідчать про те, що ви можете стати жертвою інтриги. Хтось під виглядом невинного заходи, втягне вас у неприємну історію.

  А ось, тлумачення сну, в якому заміжній жінці наснилося, що вона гладить білу вагітну кішку, на думку сонника Цвєткова, пояснюється, як сигнал до дії. Цілком можливо, що у сновідіци не все гаразд з особистим життям, і в даний момент настав час, коли все може змінитися, якщо постараєтеся. Незаміжньої жінки варто потурбуватися про пошук нареченого, якщо уві сні вона гладила котейку — час благоволить.

  Інша масть, або Вас чекає лестощі і егоїзм

  До чого сниться дівчині чорна вагітна кішка на руках докладно пояснить Циганський сонник. Якщо уві сні їй вдалося зловити тікає тварина, то незабаром вона познайомитися з хлопцем, який виявиться егоїстом. А ось, якщо дівчина бачить уві сні, що чорна череватим Мурка дряпається, то, на жаль, її бажання не збудуться.

  Руда мурчал бестія в положенні приснилася дівчині — чекайте обману від близької людини. Чоловік бачить подібне уві сні — почує улесливі промови на свою адресу, віщає сонник міс Хассе.

  Котейка з кошенятами, як символ необтяжливих клопоту і успішності

  До чого сниться кішечка з кошенятами може пояснити Місячний сонник: молодий незаміжньою особі такі сюжети віщують швидке одруження і вагітність, а ось, вже перебувають у шлюбі — вдалі придбання, особливо якщо кішечка народила котів.

  Взагалі-то, практично всі тлумачі запевняють, що коти — це менше зло, ніж кішки, тому якщо вам приснилося, що ваша вагітна кішка народила, і ви бачите її з кошенятами чоловічої статі, то можете не переживати, нічого особливо поганого з вами не трапитися, можливі лише дрібні клопоти.

  Сонник вагітна кішка, до чого сниться вагітна кішка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: