Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник угода, до чого сниться угода уві сні

Угода уві сні уособлює собою зобов’язання, якими в реальності скутий спляча людина. Сонник пророкує швидкий перехід на нову роботу, яка зажадає від вас більше відповідальності, пояснюючи,, до чого сниться укладати договір.

Що говорить Міллер?

Наснилося, що ведете розмову з дияволом з приводу укладення вигідної угоди? Психолог попереджає про необдумані вчинки, зайвої довірливості і неуважності до деталей.

Дівчатам, яким довелося бачити подібний епізод уві сні, Міллер у своєму сонник радить більше спиратися на друзів і бути обачними у вчинках.

Подробиці: вид

Сучасний суміщений сонник пропонує токування сну пов’язувати з видом приснився договору. Так, бачити уві сні угоду:

 • Комерційну — застерігає перевірка, випробування і поневіряння, які захоплений зненацька сновидіння;
 • Бартерну — говорить про можливість весело провести час;
 • Біржову — обіцяє позбавлення великої фінансової суми через власну недбалість;
 • Визнану недійсною — говорить про ворожість до багатих і впливових людей;
 • Письмову — віщає про відсутність повної довіри до партнера.
 • Про особистісних якостях…

  Д. Лоффа передбачає, що наснилося угода з дияволом тлумачиться виходячи з мотивів, які спонукали сплячу персону її підписати. Якщо уві сні ви спокусилися на отримання чогось забороненого, постарайтеся проаналізувати сновидіння виходячи з власних відчуттів на свою дію.

  Якщо ж уві сні ви були змушені укласти угоду з дияволом, оскільки він погрожував вам розправою над рідними, означає вашу боротьбу проти ворожого світу, спрямовану на захист дорогих серцю людей.

  Що в особистих відносинах

  Жінці бачити уві сні демона, що містить з нею договір, за версією Сучасного суміщеного сонника, сповіщає про підсвідомому сприйнятті осіб чоловічої статі гнобителями, нав’язувати свою волю. У відносинах з чоловіками у вас присутній страх, і ви не завжди розумієте, що саме він від вас хоче.

  Чоловікам, приснився угода з демоном, уособлює бажання сновідящего володіти могутністю і владою персонажа. Це пов’язано з тим, що в реальності сновидец часто задивляється на жінок, відносини з якими нереальні, і при цьому не перестає будувати фантастичні плани.

  Будьте пильні!

  Новітній сонник, тлумачачи, до чему снится домовленість с демоном, зумовлює наяву спілкування с підступним та брехливою людиною. Вам буде складно уникнути зустрічей з ним, оскільки хитромудра тактика персони буде завуальована вашими інтересами.

  Будьте готові прийняти удар!

  Універсальний снотолкователь радить людям, яким довелося бачити уві сні не відбулася угоду, уважно подумати над своїми планами і заходами їх реалізації. Можливо, тактика, яку обрав сновідящій для здійснення свого задуму, є хибною і не призведе до очікуваного результату.

  Гряде звільнення!

  Збірник сонників ототожнює побачену угоду з виникненням кайданів і обмежень в житті, тому, то, до чого сниться зірвати її, означає звільнення від тяжкого тягаря, поява можливостей рухатися і розвиватися.

  Має бути важкий вибір!

  Сновидіння, в якому вам пропонують підписати якісь папери про співпрацю, за версією Езотеричного сонника, сповіщає про що стоїть перед вами виборі. Поставтеся серйозно до цих обставин, оскільки вони стануть вирішальними в подальшій кар’єрі або життя.

  Можливі перепони!

  Діловим людям зірвана угода передбачає появу труднощів в бізнесі. Сонник Медеї, пояснюючи,, до чого сниться зірвана угода, застерігає про таємні хитромудрих планах ворогів, які спрямовані на руйнування справи сновидіння.

  Сонник угода, до чого сниться угода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: