Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник улюблений любить іншу, до чого сниться улюблений любить іншу уві сні

Якщо вам приснилося, що улюблений любить іншу, то, на думку сонників, що розшифровують,, до чого сниться подібне, це символ того, що між вами намітилася деяка відстороненість. Щоб не розлучитися і відновити колишню пристрасть у відносинах, а також розібратися в реальних причинах охолодження, варто згадати, ким була ця щасливиця уві сні.

Пояснення Міллера

Якщо вам приснилося, що улюблений любить іншу, то, відповідно до тлумачення сну по сонником Міллера, це означає, що нечесна людина завдасть вам образу, обдуривши. Остерігайтеся сумнівних авантюр і уникайте контакту з людьми, в щирості яких ви не впевнені, радить сонник.

Суперниця уві сні — родичка, або Перестаньте ревнувати!

Про те, що вам слід припинити доводити обранця недовірою, говорить Східний сонник, тлумачачи,, до чого сниться зрада Міленко з вашою сестрою або матір’ю. Ви надто підозрілі, це негативно відіб’ється на подальших взаєминах, якщо, звичайно, ви не зміните свою поведінку.

А якщо наснилося, що це родичка дошкуляє чоловіка, який живе з вами в шлюбі, то вам слід обмежити на якийсь час спілкування цих людей в реальному житті.

Обранець закоханий в подругу — ознака недовіри

Бачити уві сні, що улюблений любить іншу дівчину, що припадає вам подружкою — символ того, що в реальності ви дуже боїтеся розлучитися з хлопцем, тому не бажаєте представляти його кому б то не було зі свого оточення, віщає Китайський сонник.

Ще зверніть увагу: якщо ви спокійно поставилися до цієї інтрижку, то це означає, що у вас і справді настав період охолодження до нього. А ось якщо довелося плакати уві сні і переживати з приводу догляду обранця до подруги, то таке бачення може означати прийдешній скандал, а причиною буде ваше невдоволення його поведінкою щодо вас.

Незнайома розлучниця: Від втоми до радості

Зрозуміти,, до чого сниться догляд коханого до жінки, з якою ви не знайомі ні уві сні, ні наяву, допоможе Англійська сонник. Пригадайте, якщо ви бачите, що безперешкодно відпустили бойфренда до неї, то це сигнал про те, що ви морально виснажені. І причиною цього є ревнощі і відсутність належної уваги з боку людини, на якого у вас види.

А ось бачити уві сні, як звістка про те, що улюблений любить іншу дівчину, викликало у вас щире цікавість і бажання з нею познайомитися (а може навіть і подружитися), символізує марні тривоги і страхи сновідіци. Живіть спокійно, вам нема чого боятися!

Хто вона?

Якщо вам приснилося, що бойфренд «повівся» на загравання інший дівиці, і ви прагнете зрозуміти, до чого це сниться, то пригадайте, ким була розлучниця за кольором волосся, радять сонники. Так наприклад:

 • Руда — обіцяє реальну інтрижку коханого на стороні;
 • Блондинка — пророкує марні сльози;
 • Брюнетка — обіцяє загострення пристрасті між вами і тим, у кого ви закохані;
 • Шатенка — віщує радість і гармонію у відносинах;
 • Лиса — до непорозуміння між вами і милим серцю хлопчиною.
 • Сонник улюблений любить іншу, до чого сниться улюблений любить іншу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: