Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник улюблений, до чого сниться улюблений уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться коханий, сонник відзначає цікаву особливість: найчастіше побачене уві сні слід розуміти або зовсім буквально, або з точністю до навпаки.

Світлий образ

Сонник детально роз’яснює,, до чого сниться фото коханого. Якщо на фотографії видно тільки обличчя, очі і посмішка, побачене уві сні трактується як нещирість з його боку.

Коли уві сні трапляється дивитися в очі коханій, сонник обіцяє, що скоро ви дізнаєтеся про нього щось нове.

Якщо уві сні фігурує спина, ви вважаєте, що в реальності улюблений затаїв образу на вас.

Якщо улюблений приснився голим, стало бути, ви ще не остаточно визначилися в своєму виборі.

Якщо приснився сплячий в ліжку, сонник вважає, що ви прагнете домінувати в парі.

П’яний уві сні символізує щирість почуттів в дійсності.

Якщо довелося бачити улюблену жінку уві сні, сонник попереджає про випробування, яке перевірить на міцність взаємини.

Ви будете здивовані, дізнавшись,, до чого сниться улюблений щоночі. Періодичну уві сні бачення свідчить про поступове згасання почуттів, які вам все ж хотілося б зберегти.

Настрій

Якщо чоловік сумний, і на очах у нього сльози, сонник віщує прийдешнє розчарування.

До чого сниться, як посміхається улюблений? На жаль, це сон-перевертень. В реальній дійсності обранець незадоволений вами.

Коли наснилося, що чоловік холодний, виявляє байдужість, це зовсім не означає, що він вас не любить. Навпаки, це ви сумніваєтеся в своєму виборі.

Своя і чужа весілля

Все, до чого сниться, як дівчина виходить заміж за іншого або уві сні вийти заміж за нелюба, вказує на те, що пора переходити на новий рівень взаємин.

Якщо уві сні відбулося весілля, не поспішайте готувати посаг. Сонник звертає увагу на дні тижня. Віщим вважається побачене уві сні з четверга на п’ятницю, в цьому випадку висока ймовірність, що весілля відбудеться і наяву.

Смерть і похорони

Тлумачення, до чого сниться, що вбили улюбленого, напевно заспокоїть багатьох закоханих. Вбивство не слід трактувати буквально, наяву все зведеться до банального осуду.

Якщо приснилося, що помер жених або померла улюблена, наяву це означає перехід відносин до наступної фази.

Похорон символізують страх перед розлукою. Якщо уві сні з’явився покійний улюблений, сонник пояснює бачення відгомонами реальних спогадів.

Розмови, дзвінки, листи

Сонник вважає добрим знаком, якщо вам легко говорити з коханим уві сні. Чим частіше вам трапляється розмовляти, тим вище ймовірність, що вам вдасться створити сім’ю.

Тлумачення,, до чого сниться розмова, якщо чоловік телефонує, набуває дещо інший сенс. Можливо, він не наважується вам в чомусь зізнатися. Проявіть ініціативу, якщо приснився дзвінок від обранця.

А вві сні повідомлення, зверніть увагу на його зміст. Все написане в ньому можна розуміти буквально.

Якщо одержаний лист невиразне або неприємне, це говорить про те, що наяву між вами багато недоговореного.

Зустріч

Якщо приснилося, як улюблений повернувся, щоб помиритися, сновидіння можна вважати віщим: ви і насправді знайдете спосіб відновити роман.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться повернення, коли обранець прийшов після тривалої розлуки або приїхав здалеку. Сонник вказує на надмірну прихильність до нього.

Пошуки коханого символізують пошуки свого місця в житті. Дуже добре, якщо уві сні вдалося його знайти і зустріти Якщо зустріч уві сні сталася випадково, сонник вважає, що у вашого союзу міцний фундамент.

Ніжні почуття

Поцілунок не завжди має хороше значення. Якщо трапляється поцілувати хлопця в темряві, висока ймовірність зради, нерідко з боку дівчини.

Танцювати, уклавши один одного в обійми — дуже сприятливий символ, провісник романтики і пристрасті.

Якщо часто доводиться разом кудись їхати, йти або просто гуляти, що повторюється сновидіння говорить про те, що ви обоє готові до насіннєвий життя.

Значення сновидіння підтверджується, якщо у вас виробилася звичка тримати коханого за руку.

Якщо хлопчик дарує юній панянці теплий шарфик, цей жест уві сні означає, що він в реальності шукає теплих довірчих відносин.

Лежати поруч з чоловіком, який в цей час міцно спить — не найсприятливіший знак, свідчення того, що ви віддаляєтеся один від одного.

Коли обранець визнається в любові або подарував кільце, це може виявитися всього лише грою підсвідомості.

Сновидіння, в якому довелось займатися любов’ю, можна тлумачити по-різному. Воно може означати як взаємні почуття, так і домінування чоловіка.

До чого сниться разом спати в прямому розумінні слова? Сонник обіцяє таким відносинам велике майбутнє.

Ревнощі і розлука

Якщо приснився улюблений з яким розлучилися, сновидіння говорить про сильну прихильності до минулого, яка заважає йти вперед.

Якщо довелося пильнувати про сновидінні, наяву навряд чи у вас з’явиться привід для ревнощів, малоймовірно, що улюблений вам зраджує.

Якщо приснилося, що обранець вам змінює, в дійсності йому є, що приховувати, необов’язково пов’язане з походами наліво.

Коли жінці трапляється змінювати, це характерна ознака незадоволеності інтимним життям.

Приснилося зрада коханої — ще не привід підозрювати її в невірності. В даному випадку зрада символізує поновилася активність недругів, остерігатися треба саме їх.

Шукати, кликати або з нетерпінням чекати коханого доводиться дівчатам в стані пошуку або непростого вибору. Спрацьовує підсвідоме бажання звернутися за допомогою до сильного і досвідченого.

Якщо милий кинув вас після гучної сварки, не виключено, що в реальності передбачається розлука, причому з вашої вини.

Коли трапляється втратити коханого, це не означає, що вам і справді доведеться розлучитися. Сонник підкреслює цінність ваших відносин.

Для закоханого бачення, в якому довелося втратити дівчину, віщує невдачу в діловій сфері.

Якщо улюблений пішов до іншої, досить імовірно, що роман на стороні очікує вас. Якщо їде без попередження, сонник пропонує задуматися про глибину власних почуттів. Коли ж він йде після великого скандалу, ваші відносини на грані розриву.

Конфлікт і агресія

Коли вам трапляється бити улюбленого, будьте готові до цікавого тривалого знайомству. Не слід переживати, якщо улюблений б’є вас: побачене уособлює силу і глибину його почуттів.

Якщо улюблений душить, значить, обставини сильніше вас, без його підтримки вам не впоратися з проблемами.

Коли доводиться втікати від ненаглядного, не поспішайте повторювати побачене наяву: рішення виявиться необачним.

Міцно посваритися з коханою означає, що він готовий на багато що, щоб бути з вами. Звичка сваритися, не відчуваючи емоцій свідчить про марнотратства сновідіци.

Сваритися і в підсумку так і не знайти спільну мову — ознака безнадійного настрою сплячою.

Якщо кохана людина плаче, для дівчини символ є передвісником розставання. Якщо плаче дівчина, це відображення реального почуття провини хлопця.

Якщо він відштовхує вас, задумайтеся, чи не занадто ви активні. Форсуючи події, ви ризикуєте зруйнувати відносини.

Якщо трапляється рятувати коханого, це вірна ознака підсвідомого прагнення за всяку ціну прив’язати його до себе.

Будинок і рідня

Приснилися батьки розкажуть, хто стане главою сім’ї. Якщо першої приснилася мати, верховодити буде дружина.

Мама обранця є в нічних мріях сновидицей, які дуже хвилюються перед майбутнім знайомством.

Неважливо, чи є у улюбленого брат в реальній дійсності. Якщо в снах часто фігурує цей персонаж, вас не все влаштовує в обранцеві. Ви б хотіли бачити його трохи іншим, хоча і схожим на самого себе.

Дружина улюбленого — один з найбільш несприятливих знаків. Сонник вважає, що відносини, на жаль, приречені.

Якщо в нічних мріях ви входите в будинок нареченого, в реальності ви відчуваєте, що він довіряє вам.

Сонник улюблений, до чого сниться улюблений уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: