Сонник улюблений з іншою дівчиною, до чого сниться улюблений з іншою дівчиною уві сні

Приснився улюблений з іншою дівчиною? Сонник називає такий сюжет передвістям охолодження почуттів, його зради або складнощів у взаєминах. Але бачення уві сні підказує: треба щось змінити, щоб зміцнити зв’язок між вами. Деталі допоможуть зрозуміти,, до чого сниться сюжет.

Що вони робили?

Пригадайте, як саме вони наснилися:

 • Обіймаються — не довіряєте своєму чоловікові;
 • Цілуються — можливо розставання;
 • Займаються сексом — страх втратити коханого;
 • Одружуються — є великі сумніви в щирості почуттів бойфренда.
 • Сонник Міллера: не будьте занадто довірливі

  До чого сниться: коханий зрадив? Це означає: треба бути насторожі — довірою сновідіци можуть зловжити.

  Можливий розрив відносин

  Наснилося, ніби улюблений з іншою дівчиною? Сонник підказує: значення залежить від випробуваних вами уві сні емоцій. Якщо відчували сильну образу, ревнощі, біль — наяву також можливий неприємний сюрприз у цих відносинах. Можливо, чоловік уже завів зв’язок на стороні або скоро зробить це.

  Коли ж такий сюжет сприйняли цілком спокійно, як само собою зрозумілий — значить, не відчуваєте до цього молодій людині великої любові. Ви внутрішньо готові до майбутнього розриву, свободу.

  Постарайтеся позбутися від власної невпевненості

  До чого сниться: ваш найближча людина не приховує своїх зустрічей на стороні? Сонник підказує: наяву відчуваєте невпевненість в собі. Треба попрацювати над цим недоліком.

  Хтось повідомив уві сні, ніби вашого молодої людини бачили в компанії привабливої ​​особи? Сновидіння відображає страхи, побоювання втратити свого чоловіка. Здається, що він більше уваги приділяє друзям, справах — лише на вас немає часу.

  Тлумачення сну про коханого, якого сновидицей застала зі своєю подругою, наступне: тепер у них пари період охолодження почуттів.

  З’ясуйте причини його невдоволення

  А ось застати бойфренда і його колишню подругу разом означає, по сонником: спляча втомилася фізично і морально. Їй необхідний відпочинок, інакше може виникнути депресія.

  Сюжет уві сні, де ви самі бачили коханого з іншою дівчиною, віщує конфлікти. Якщо він сам завів розмову про розставання — значить, юнака не влаштовують ваші реальні взаємини. Потрібно з’ясувати, які їх боку йому не подобаються, і виправити ситуацію.

  Даремно ревнуєте

  До чого сниться, ніби хлопець сновідіци приховує від неї відносини з суперницею? Сонник повідомляє: наяву можна бути впевненою в вірності свого обранця.

  Уві сні хлопець сам сказав: він любить іншу? Ви вважаєте себе негідною свого чоловіка, боїтеся: він кине вас, як тільки знайде більш гідну пасію. Такі думки провокують напади безпідставною ревнощів, яка може все зіпсувати. Треба утриматися від докорів і постаратися підняти власну самооцінку.

  Можливі зміни

  Бачити, як хлопець цілується з суперницею уві сні означає: як не дивно, але зв’язок сплячої з ним виявиться міцною.

  Наснилося, як улюблений з іншою дівчиною цілується або займається сексом? Згідно сонником, мають бути кардинальні зміни в житті. Дуже ймовірно, обранець часто думає про сторонньої жінці, збирається вступити з нею в зв’язок.

  Сонник улюблений з іншою дівчиною, до чого сниться улюблений з іншою дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: