Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник удушення, до чого сниться удушення уві сні

Буває так, що накопичилися стреси, негатив і втома знаходять своє відображення у сні. Сонники нагадують, що будь-які приснилися сновидіння, не тільки в загальних рисах описують майбутнє, але служать для сновидіння застереженням. Про що ж намагається попередити нас підсвідомість, коли доводиться бачити удушення? До чого сниться така ситуація?

Сонник Міллера — про суперництво

Приснилося удушення, за версією психолога, розглядається з двох позицій. Так, якщо уві сні ви душили людини, значить, в реальній дійсності доведеться конкурувати з цією персоною. Відчувати, що хтось стискає вашу шию в залізних лещатах, означає, що сприятливе положення справ буде захмарюватися відсутністю свободи дій.

Чи не заганяйте себе в кут

Сонник Мандрівника пояснює,, до чого сниться відчувати удушення, безвихідністю ситуації, яка склалася в реальному житті. Бачити, як незнайома людина намагається задушити вас руками передбачає наявність наболілих проблем, що отруюють життя.

Відчувати ризик бути задушеним, відчуваючи страх, означає, що спляча людина зараз безсилий змінити щось в житті.

Поставте все на свої місця

Скоїти вбивство уві сні за допомогою удушення, тлумачиться сонником Медеї, необхідністю розкрити і нарешті, дозволити назріває прихований конфлікт з оточуючими: колегами, родичами, сусідами. Бачити чоловіка, який уві сні робить вбивство дружини, душа її, говорить про незгоду і протистоянні між подружжям, що потрібно вчасно виправити.

Перегляньте свої цінності

Зайва серйозність суджень і необдуманість дій — ось,, до чого сниться удушення дитини. Якщо в шию дитини, вчепилися ваші руки, значить, наяву є ймовірність, що взявшись за цікавий проект, ви його закинути. Причиною такої поведінки послужить образа на начальство, колег або кого-то ще з оточення.

Наснилося, що дитина вам перекриває кисень, то, як переконує сонник, ви станете жертвою власної затії. Якщо удушення виробляє власна мама — перегляньте свою поведінку, інакше батько через вас може серйозно захворіти.

Радійте — ситуація вирішитися

Новітній сонник впевнено заявляє що, то, до чого сниться удушення людей, символізує успішне подолання перешкод. Бачити з боку, як двоє людей зчепилися в сутичці, обіцяє наяву вигоду від незгоди конкурентів. Наснилося, що душите щура, позначає безапеляційну перемогу над конкурентом.

Тварини уві сні

В сонник Лоффа, пояснення,, до чого сниться удушення, тісно пов’язане з твариною, якому доводилося перекривати кисень.

 • Придушити щура уві сні — до виявлення негативної персони в своєму близькому оточенні;
 • Собаку — вигода для вас важливіша, ніж суспільство друзів;
 • Кошеня — вказує на зайву підозрілість сновидіння, фобії, страхи;
 • Кішку — успішне подолання перешкоди з негативною енергетикою.
 • Душити самого себе

  Бути придушенням самим собою, на думку Сучасного суміщеного сонника, нагадує про обережність. Тлумачення сну вказує на ваші негативні думки, які можуть бути небезпечні навіть для вас. Позбавтеся від жовчі і отрути, інакше можете самі в них захлинутися.

  Езотерики впевнені, що якщо доводиться проводити удушення за самим собою відчуваючи наяву подібне почуття, значить, дії сновидіння не сходяться з його думками. Ви втомилися все робити «через не можу».

  Займіться здоров’ям

  Якщо приснилося сновидіння, в реальності викликає почуття удушення — це серйозний привід звернутися до лікаря. Також подібні відчуття можуть бути викликані духотою, або неправильним положенням сплячого під час сну.

  Сонник удушення, до чого сниться удушення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: