Сонник удар струмом, до чого сниться удар струмом уві сні

З раннього дитинства ми знаємо, що звертатися з електроенергією необхідно обережно і жарти з нею можуть мати найстрашніші наслідки. Уві сні ж, удар струмом, за запевненням сонників, не має негативного тлумачення, навпаки, все,, до чого сниться подібний сюжет, віщує різку зміну обставин, здивування, сильні емоції.

В сонник Деніз Лінн є докладне тлумачення,, до чого сниться електрику. На думку тлумача, приснилося сновидіння ототожнює життєву силу сновідящего. Вибиті запобіжники вказують на те, що внутрішня система врегулювання життєвих потоків вийшла з ладу, необхідно розслабиться, щоб відновити власний потенціал.

Приснився слабкий розряд свідчить про слабку енергетиці, яку необхідно заповнити; сильний — до необхідності направити свою енергію в потрібне русло.

Якщо в будинку відключили електрику в невідповідний для персонажа момент, значить, доведеться пошкодувати про втрачений шанс чи пропущені раніше пропозиції.

Причини електричного розряду

Отримати уві сні удар струмом через несправної електричної проводки, на думку сонника, говорить про кардинальні зміни, які прямим чином торкнутися життя сплячої людини.

Взятися за оголений дріт і нарватися на сильний розряд, свідчить про те, що наяву сновидець наяву випробує потужні емоції, пов’язані з нагальними справами або проблемами. Навмисно зробити це уві сні — спеціальне нагнітання обстановки, щоб дізнатися відповіді на питання, що цікавлять.

Ще один варіант,, до чого сниться подібне сновидіння, мається на сонник Дмитра та Надії Зими. Бачити оголений провід уві сні, вказує тлумачем на те, що терпіння сновідящего знаходиться на межі, і, лопнув, може викликати грандіозну сварку або навіть скандал, що призведе до краху планів і задумів. Померти від зіткнення з проводкою — вируючі негативні емоції викличуть суперечливі почуття в самому сновидцем.

Кого вразило електроенергією

Довелось бачити, що кого-то стратять на електричному стільці — готуйтеся протистояти підступам недоброзичливців і справлятися з труднопреодолімимі перешкодами. Самому померти на цьому знарядді страти — необхідність подивитися на наявну проблему в абсолютно протилежному ракурсі.

Сучасний суміщений сонник описує,, до чого сниться отримати удар струмом. Приснилося бачення попереджає про те, що не слід вживати рішучих дій в тих сферах, в яких Ви не є професіоналом.

Бачити як дитину вразило електрикою уві сні — все Ваші дії повинні бути зважені і продумані, оскільки від них залежить не тільки подальша біографія, але і долі інших людей.

Наснилося, що удар струмом припав на іншу людину, трактується сонниками як попередження про необдумане вчинок персонажа, який торкнеться інтересів самого сплячої людини. Довелось померти уві сні, щоб врятувати кого-небудь від удару струму — отримати несподівану допомогу від малознайомої людини.

Сонник удар струмом, до чого сниться удар струмом уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: