Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник удар ножем, до чого сниться удар ножем уві сні

До чого сниться удар ножем? Бачення уві сні попереджає про великі проблеми, неприємності, які можуть статися дуже скоро. Сонник стверджує: побачивши такий сюжет, слід готуватися протистояти небезпеці, підступам ворогів або з’ясовувати стосунки.

Підступи ворогів і уявних друзів

До чого сниться, ніби вас вдарили ножем у спину? Сонник попереджає: треба проявити обережність. Недоброзичливці постараються серйозно нашкодити нишком.

Опинитися пораненим в спину холодною зброєю уві сні — зрада. Однак сплячий може ніколи не дізнатися, хто ж зрадив.

Хтось бив в спину, але сновидцу вдалося ухилитися? Він уникне підступних підступів недоброзичливців або розгадає їх задум і вчасно вживе заходів.

Отриманий удар ножем обіцяє: незабаром вам «підкладе свиню» той, від кого ви цього ніяк не очікували — Друг або хороший знайомий.

Складнощі будинку, шкоди благополуччю

Наснилося, ніби отримали клинком в живіт? Сонник пояснює: сімейним бачення віщує неприємну пригоду у себе вдома. Якщо в живіт вдарили холостого людини уві сні — належить образу, сором.

Бачити, ніби самі себе поранили в живіт ножем означає: попереду — велика удача, вигода, щастя.

До чого сниться удар в груди? Сонник називає сюжет передвістям шкоди благополуччю сплячого, налагодженому способу життя.

Тонкощі взаємин

Бачення уві сні про удар в груди жінці часто обіцяє бурхливе з’ясування відносин з чоловіком або коханим.

Удар ножем, нанесений собі — це сигнал: вам дуже потрібні турбота, душевне тепло, любов. Зверніть увагу на стосунки зі своєю дружиною (чоловіком) — мабуть, їм чогось бракує.

Таке бачення уві сні — свідчення небажання вирішувати якісь питання мирними засобами, шукати конструктив. Задумайтеся, чи не перегинаєте чи палицю.

Приснився удар ножем в серце? Сонник вказує: наяву можливі сильні засмучення до глибини душі — як вдома, через непорозуміння з членами сім’ї, так і при спілкуванні з людьми, яким довіряли.

Бережіть здоров’я

Поранення клинком в серце уві сні також обіцяє проблеми зі здоров’ям: треба звернутися до кардіолога, не відкладаючи візит надовго.

Сонник пропонує ще одне значення такого сновидіння. Бачити, як вас вдарили в серці, означає: незабаром закохаєтесь і будете страждати.

Проблеми почнуться несподівано

До чого сниться удар ножем в лоб? Якщо при цьому з’явилася кров — сновидец потрапить в ситуацію, коли він не зможе захистити свою честь. Така подія буде довго мучити людини.

Уві сні мама завдала його? Наяву неприємні звістки обрушаться раптово і буквально підкосять сплячого.

Наснилося, ніби хтось поранив ножем батька? Згідно сонником, йому загрожує якась небезпека, тому знадобиться ваша допомога або підтримка.

Поранили вас або ви це зробили?

Тлумачення сну грунтується на подробицях:

 • Бачити, як хтось вдарив людини — стати свідком несправедливості;
 • Самому наносити комусь — власна невпевненість;
 • Наносити ворогові — візьмете верх над недругами;
 • Отримати від незнайомця — підступи ворогів;
 • Отримати від знайомого — домашні неприємності, з’ясування стосунків.
 • Сонник Міллера: вам треба багато працювати над собою

  Наснилося, як самі завдали удару ножем і поранили когось? Це означає: ви вчините з ким-то не дуже гарно. Потрібно докласти багато зусиль, щоб розвинути у собі почуття справедливості і надходити відповідно йому.

  Сонник удар ножем, до чого сниться удар ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: