Сонник удар по голові, до чого сниться удар по голові уві сні

Уві сні ви відчули раптовий удар по голові? Необхідно гарненько поміркувати над якоюсь ситуацією. Сонник докладно роз’яснить,, до чого сниться настільки несподівана подія.

Де ви помилилися?

В ночі довелося отримати удар по голові від іншого персонажа? Сонник впевнений, що це красномовне попередження — ви допустили грубу помилку.

Якщо отримати тумак довелося від знайомого, то це не означає, що ви посварилися з ним в реалі. Швидше за все, неприємності грядуть в області, до якої він має безпосереднє відношення.

Наснилося, що ви захищали когось, а й самому довелося добряче отримати по обличчю, то вам терміново потрібна підтримка або захист.

Дрібниця або справжня біда?

Якщо ви відчули уві сні сильного удару по голові, то хтось дуже наполегливий мріє з вами зустрітися.

Ляпас від жінки може приснитися до дрібних сварок і порожньої балаканини, від чоловіка — до неприємностей. Причому найімовірніше, вони не будуть пов’язані з певними людьми. У цьому випадку тлумачення сну строго символічне.

Судити про їх грандіозності сонник пропонує за силою стусана. Якщо він був слабенький, то це буде дріб’язкова проблема, якщо особливо сильний, то чекайте великого лиха.

Запасіться позитивом!

До чого сниться явне відчуття удару? Сонник вважає, що вам загрожує погіршення самопочуття і період нудьги.

Взагалі саме відчуття грубої дії уві сні символізує труднощі в рішенні розумових завдань.

Крім того це ж відчуття попереджає про трагічність події, яке вам незабаром доведеться пережити.

Догану або любов?

Насправді побої уві сні не завжди є несприятливим знаком. Якщо вас побили, то ймовірно ви зумієте досягти успіху, пройшовши через цілу череду перешкод.

Удар по голові від незнайомця символізує неприємні звістки, від начальника — догану, від колег — інтриги, від дружини / чоловіка — велике кохання з їх боку.

Попередження Міллера

До чого сниться швидкий удар по голові каменем? За сонником Міллера бачити таку дію означає, що недруги можуть скористатися вашими ж промахами і помилками.

Не ризикуйте!

Наснилося, що вас стукнули каменем? Людина, якого ви образили, затаїв злість і чекає моменту, щоб помститися.

Якщо уві сні ви самі оступилися і вдарилися головою об камінь або бордюр? Сонник не радить вплутуватися у свідомо ризикована справа.

Чекайте гостей!

До чого сниться навмисний удар по голові іншими предметами?

 • Кулаком — до сімейних розбірок.
 • Сковородою — до взаєморозуміння.
 • Ногою — до несподіванки, приниження.
 • Палицею — до хвороби.
 • Копитом — до любовного розчарування.
 • Від падіння — до неприємних гостям.
 • Якщо при цьому довелося бачити кров, то гостювати будуть родичі або знайомі, якщо уві сні крові не було, то чужі, малознайомі люди.

  Будьте уважнішими!

  До чого сниться удар об дерево? Бачити, що об стовбур стукнувся інший персонаж, означає, що ви станете свідком безпринципності і егоїзму оточуючих.

  Якщо вас штовхнули уві сні, і ви врізалися в стовбур, то подія торкнеться безпосередньо вас. Наснилося, що ви самі тріснув про дерево, будьте обачнішими в справах.

  Якщо після зіткнення пішла кров, то вам загрожують незаслужені звинувачення. Якщо обійшлося лише шишкою, то сонник вважає, що вам належить просити вибачення за якийсь промах.

  Сонник удар по голові, до чого сниться удар по голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: