Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник удар, до чого сниться удар уві сні

Удар уві сні може означати як символічний стусан долі, так і цілком реальна подія. До чого сниться, що вас стукнули або ви когось побили? Сонник постарається освітити всі можливі варіанти.

За Міллеру

Якщо уві сні довелося вдаритися, то сонник Міллера вважає, що і в реальності будете травмовані. Це також ознака розчарувань і невдач.

Вибирайте!

Якщо молодий дівчині довелося випадково вдаритися, то їй належить зробити складний вибір, від якого залежить її подальша доля. Наснилося, що птах вдарилася в вікно? Чекайте термінових новин.

Самому вдаритися уві сні через необережність буквально означає, що має місце внутрішній конфлікт. Сонник вважає удар знаком перешкод, що виникають через неадекватної оцінки ситуацій.

Дійте!

Якщо уві сні довелося впасти і стикнутися об асфальт, то в дійсності впаде ваша самооцінка або рівень життя. Удар об стіну, на думку сонника, сигналізує про перешкоду, яке буде складно обійти.

До чого сниться, що вас сильно прибило дверима? Настав сприятливий період, коли ви зумієте реалізувати неймовірний проект. Якщо ж удар припав по зубах, то займіться поточними справами.

Кого ви довели?

Що значить, уві сні отримати несподіваний удар від незнайомця? Сонник впевнений, що ви зробили помилку, і тепер всі плани порушені. Це також символ цінного уроку наяву.

Отримати удар від товариша — нагадування, що потрібно бути обережніше і обачніше. Наснилося, що вас хочуть побити? Своєю поведінкою ви довели когось до межі.

Проявіть благородство!

Уві сні боятися отримати удар по обличчю означає, що ви на собі відчуєте біль втрати і розчарування. Намагатися відбитися від ударів — до надійного захисту.

Якщо ж ви намірилися когось побити, але не можете вдарити, то сонник переконаний, що особиста стриманість і благородство допоможе вирішити всі проблеми.

Подарунок або хвороба?

До чого сниться досить слабкий удар, типу легкого стусана або потиличника? Це провісник удачі і допомоги ззовні.

Якщо ви відчули слабкий стусан, то після незначного випробування ви отримаєте щедрий подарунок. Сталося відчувати слабкий удар? Готуйтеся до несерйозного догані.

Якщо ж уві сні ви отримали настільки сильний удар, що примудрилися втратити свідомість, то наяву душевні переживання доведуть до хвороби.

Якщо від удару випали зуби, то сонник радить готуватися до серйозних неприємностей в бізнесі і ймовірного нещасного випадку.

Конкретні розшифровки

Тлумачення сну буде повніше, якщо врахувати і інші місця отримання удару.

 • У спину — до непокори і норовистість.
 • В живіт — підприємство провалиться.
 • В серці — крах надій, розчарування.
 • У ніс — до небезпеки.
 • В шию — до втрати орієнтира.
 • В око — до втрати інтересу до задоволень і взагалі життя.
 • По щоці — зробите сміливий вчинок.
 • За нозі — до бідності, нестабільності.
 • Наснилося, що удар припав в живіт вагітної? Справа очікує повний крах і дива не станеться. Ляпас уві сні віщує несподівану радість, а перелом щелеп — погану компанію.

  Займіться родиною!

  До чого сниться, що ви вдарили машину? Це натяк підсвідомості, що трудоголізм призведе до розвалу сім’ї і життя взагалі.

  Бачити свою розбиту машину — до переломного моменту в долі. Якщо ж вам довелося стукнути по столу, то сонник впевнений, що належить відстоювати власну думку.

  Секс або ідея?

  Бачити, як уві сні знайомий чоловік вдарив дівчину означає, що хтось намагається домогтися свого будь-якими засобами. Це також відображення сексуального бажання відомої особи. Якщо незнайомий чоловік вдарив дівчину, то гряде примирення з давніми ворогами.

  Точно любить!

  До чого сниться, що побив улюблений? Сонник вважає, що він дійсно вас любить сильно і безкорисливо. Побив знайомий хлопець? Якийсь промах призведе до того, що вас засудить сім’я.

  Наснилося, що колишній вдарив? Він хоче зустрітися і можливо відновити відносини. Якщо колишній вдарив уві сні, то скоро ваша таємниця стане відома всім.

  Якщо б’є тато, то вам слід змінити обстановку, відпочити і позбутися від власних страхів. Наснилося, що удар завдав крокодил? Має бути сутичка з ворогом.

  Приберіть в будинку!

  Що значить, якщо побив небіжчик? Сонник вважає цю дію негативних знаком, що обіцяє хвороба або втрату. Якщо удар завдав мертва людина, то будете сумувати і переживати.

  Наснилося, що побив покійний чоловік? Настають серйозні неприємності. До чого сниться, що вас побив домовик? Сонник рекомендує негайно зайнятися прибиранням в будинку і справах.

  Будете свідком

  Якщо уві сні трапилося бачити, як б’ються двоє людей, то вам належить стати свідком якогось події і навіть виступати на суді.

  Самому тріснути іншу людину — до благополучного завершення справи. Якщо побили вас, то будете шкодувати про якомусь вчинок.

  Ознака любові

  До чого сниться бити власну дружину? Удар, нанесений кулаком знаменує великий сімейний скандал. Якщо дружина у відповідь тріснула чоловіка, то вона буде командувати тільки на кухні.

  Взагалі, сонник вважає, що бити уві сні чоловіка або дружину — добре. Це ознака вибачення минулих помилок і довгого спільного життя.

  Невдачі або процвітання?

  Наснилося, що ви відметелили ворога? Вас чекає успіх і процвітання. Бити батька — навпаки, до смутку і множинним невдач.

  Довелося уві сні образити маму? Скоро ви використовуєте якусь перевагу перед іншими. Удар, який випадково припав в матір знаменує жалю і каяття у скоєному.

  Наснилося, що ви вдарили дитину? Сонник підозрює, що ви неправильно його виховуєте. Однак отшлепать по заслугах свою дочку — до прибутку.

  Знайдете спокій!

  До чого сниться, що ви тріснули п’яного чоловіка? Гряде велика доленосне випробування, яке ви заслужили власними діями. Відлупцювати одного уві сні — до необхідності дати мудру пораду.

  Наснилося, що ви побили колишню дівчину? Після періоду сумнівів ви, нарешті, отримаєте внутрішню гармонію і душевний спокій. Бити улюблену — до її зраді, суперницю — до дурному вчинку наяву.

  Розберетеся з усіма!

  До чого сниться, що уві сні удар дістався домашнього вихованця, наприклад коту? Сонник вважає, що ви зумієте викрити кого-то в зраді.

  Побити собаку — до сварки з добрим товаришем, щура — розберетеся з ворогами, корову — посварилась з рідними і будете плакати. Якщо довелося стягують кінь, то в реалі розкриєте підступну змову.

  Тримайтеся!

  Наснилося, що вас знесла ударна хвиля? Ваші права будуть порушені нахабним чином.

  Якщо ви отримали удар електрикою, то сонник стверджує, що вам загрожує нервовий зрив. Удар електрошоком уві сні знаменує отримання воістину шокуючих новин.

  Заробити «по шиї» удар віником означає, що ви станете жертвою пліток, м’ячем — заробите заохочення. Якщо ж вас стукнув кінь копитом, то доля приготувала вам хворобливе випробування.

  Сонник удар, до чого сниться удар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: