Сонник удав, до чого сниться удав уві сні

З’явився уві сні удав — поганий знак. Сонник в цьому випадку рідко обіцяє щось позитивне. Щоб точніше з’ясувати,, до чого сниться це повзуче створення, уважно вивчіть всі наявні на цю тему тлумачення.

Жіночий тлумач

Бачити уві сні пітона — до суцільних невдач. Має бути часто відчувати емоційні потрясіння і негативні емоції. Ви можете навіть розчаруватися в ту людину, до якого раніше живили безмежну довіру.

Наснилося, що вбили удава — напевно впораєтеся з випали на вашу долю проблемами. Якщо змія перед своєю смертю вкусила за будь-яку частину тіла, то труднощі не пройдуть безслідно. Ваше життя зміниться назавжди.

Сонник Пір року

Якщо сниться великий удав, то в подружніх стосунках настане охолодження. Ви серйозно розчаруєтеся в партнері. Якщо шансів на реабілітацію у нього немає, краще не тягніть час і розстаньтеся якомога швидше, давши один одному шанс на початок нової, більш щасливого життя.

Приснився пітон — знак, що доведеться вирішувати багато завдань і взяти на себе більшу відповідальність. Велика ймовірність, що сил на себе не залишиться зовсім. Але, не впадайте у відчай, період підвищеної завантаженості тривати недовго.

Бачити уві сні, як жовтий пітон душить вас — до неможливості зробити головний вибір у своєму житті. Зараз не уві сні, а наяву ви відчуваєте себе жертвою і зовсім не уявляєте, як краще вчинити. Почекайте трохи, все само собою вирішиться.

Присниться боротьба з великою білою змією передрікає відстоювання особистої точки зору. Сонник Пір року переконаний, що навколо вас безліч супротивників. Вбити удава, значить, перемогти суперників і досягти мети.

Версії Цвєткова і Мандрівника

Якщо сниться удав в стінах вашого будинку, то слід шукати ворога серед близьких людей. Хтось із родичів або, так званих, друзів будує проти вас підступні підступи. Сонник Цветкова радить бути напоготові завжди!

Бачити, як уві сні жовтий удав стиснув горло — до смертельної небезпеки. Не думайте, що зможете її уникнути. Постарайтеся краще заздалегідь продумати шляхи виходу з тієї важкої ситуації, яка складеться.

Якщо сниться зелений удав, що плавав у річці, то ви опинитеся під впливом алкогольних напоїв. Якщо уві сні у воді плавав білий удав, в житті настане хороший період. Все буде виходити, за що не візьметеся. Використовуйте цей момент для рішучих дій. Є висока ймовірність перемоги.

Якщо приснився жовтий удав — зверніть увагу на своє здоров’я. Сонник Мандрівника явно попереджає про всілякі недугах. Не сподівайтеся, що захворювання само по собі пройде. Цього, на жаль, ніколи не трапиться. Сонник радить — йдіть до професійного лікаря. Тільки він допоможе уникнути найбільш негативних наслідків недуги.

Сонник удав, до чого сниться удав уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: