Сонник убита змія, до чого сниться убита змія уві сні

Гадина, що зазіхнула на вас уві сні — не найкраще, що могло наснитися. Змія — це небезпека, ворог, але і в той же час, це мудрість, а так само зцілення. Якщо плазун — це зрозумілий символ, то не зовсім ясно,, до чого сниться убита змія. До втрати мудрості і здійсненню дурних вчинків або до перемоги над заздрісникам. Давайте згадаємо всі подробиці сну і звернемося до сонникам за роз’ясненнями.

Сонник Міллера

Важко назвати хорошим сон, в якому ви бачили лускову рептилію, пророкує сонник відомо психолога. Найчастіше вони пророкують життєві труднощі і проблеми. Дещо інше тлумачення сну, в якому ви бачите власноруч вбиту змію. Це означає, що вам належить проявити свою безкомпромісність. Це необхідно зробити, якщо ви бажаєте, щоб навколишній колектив поважав вас і вважалися з вашою думкою.

Вбивство заради наживи — до дріб’язковим друзям і впливовим ворогам

Наснилися убиті змії, умертвіння браконьєрами для продажу шкіри — ви ризикуєте подружитися з людиною, який виявиться дріб’язковим і продажним, попереджає сонник Цвєткова.

Сниться, що ви продаєте убитих змій таксидермістові, який робить з них опудала — будьте обережні, ви можете «перейти дорогу» впливовій людині, від дій якого може залежати ваше майбутнє. Можливо, трапиться конфлікт з начальником.

Убиті змії, вужі та інші плазуни для поставки в ресторани, приснилися вам, означають, що вас може підвести хороший друг сам того не відаючи.

Вбити, щоб вижити — вас чекають перемоги і подяки

Убита змія, яка кидалася на одного або дитини, але ви змогли її зупинити — символ допомоги комусь із близьких. Ви зумієте допомогти і отримаєте заслужену подяку.

Бачили уві сні мертвого пітона, який хотів вас задушити, але ви виявилися спритнішим? Якщо ви — жінка, то у вас є суперниця, яку ви зумієте здолати, причому дуже оригінальним способом. Чоловікам подібне сниться до позбавлення від конкурентів в бізнесі.

Убита змія, який укусив вас перед смертю — знак визнання в вас лідера вашими суперниками, пророкує Місячний сонник.

Сниться, що вам довелося прибити удава, так як ви вмирали з голоду — ви врятуєте від ганьби свого товариша, допомагаючи тим самим і самому собі.

Битва рептилій — до несподіваних обставин

Бачити уві сні, як дві гадюки сплелися в клубок, і жалять один одного — конкуренти пересваряться і переключать свою увагу один на одного, забувши про вас.

Убита змія, яка вкусила себе за хвіст і здохла, утворивши в кільце, означає, що ви «ходите по колу» і не можете знайти вихід, хоча ситуація дуже проста. Це викликає подив як у вас самого, так і у близьких вам людей.

Ви стали свідком того, як величезна анаконда б’ється в воді з алігаторів — незабаром станеться щось таке, що викличе у вас здивування, пророкує Східний сонник.

Незвичайна убита змія — стережіться неприємностей

Убита змія з десятком-другим головами — вас чекають випробування, подолати які ви зумієте тільки завдяки власній кмітливості.

Побачити уві сні вбиту змію надзвичайної розмальовки — до сварки з друзями і домочадцями, пророкує Осінній сонник.

Наснилися убиті змії, але не прості, а відрубані з голови міфологічної Гідри — не варто вплутуватися в сумнівні авантюри і робити необдумані кроки, інакше зіткнетеся з неприємними проблемами.

Сонник убита змія, до чого сниться убита змія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: