Сонник тхір, до чого сниться тхір уві сні

Багато що в поясненні,, до чого сниться тхір, залежить від поведінки звіра. Велике значення сонник також надає зовнішньому вигляду: станом шёрсткі, її кольором, блиском. Наприклад, якщо уві сні це маленьке жива істота було хворим і нещасним, то наяву потрібно завчасно підготуватися до невдач і бід.

Пророцтва пастора Лоффа

Якщо тхір, якого ви тримаєте уві сні на руках несподівано боляче вкусив, зверніть увагу на людину, яка знаходиться поруч і користується безмежною довірою. Велика ймовірність, що ця особистість насправді є підлим інтриганом. Сонник Лоффа рекомендує віддалити його від себе і скоротити наявний спілкування по максимуму.

Якщо приснилося, що багато тхорів видають звуки і копошаться біля ваших ніг, то, безумовно, ви в даний момент часу перебуваєте в компанії інтриганів, які бажають заподіяти шкоду заради власної вигоди. Не намагайтеся шукати в цьому суспільстві підтримки, безумовно, цього зробити не вийде.

Сонник Пір року

Якщо сниться тхір, який смикається і пищить, то будь-яка людина або ж ціла група людей стануть зловживати добрим до них ставленням і будуть пити і їсти на ваші гроші. Чи не хочете опинитися використаним! Сміливо ставте «дармоїдів» на місце, поки не стало пізно і вони не завдати значної шкоди гаманцю.

Білий тхір уві сні поводиться недружньо і кусається? Доведеться багато нервувати і переживати. Якщо кусає до появи крові, привід для тривог буде значним. Якщо приснився тхір стогне, страждає — грядуть непрості часи.

Тлумачення також описує,, до чого сниться вбивство чорного тхора. Приснилося є попередженням про те, що вийде досить успішно впоратися з досить серйозними труднощами. Якщо уві сні чорний тхір укусив за палець або напаскудив на одяг, то в реальному житті поточні справи серйозно ускладняться. Сонник Пір року радить не намагатися «плисти за течією», а якомога швидше почати найактивнішу боротьбу за своє «місце під сонцем».

Пророцтва Сучасного тлумача

Якщо сниться тхір, ви обов’язково потрапите наяву в скрутну і брудну історію. Чи відчуваєте, як тварина тремтить і неприємно пахне? Швидше за все, ви ведете себе надмірно грубо і від цього виникає багато проблем як на роботі, так і у взаєминах з коханим і приятелями. Сучасний сонник дає раду, не шукати винних у невдачах у поза, а звернути увагу на самого себе.

Якщо приснилося, що вкусив білий звір, можете радіти тому, що проблеми, навіть якщо і виникнуть, будуть незначними і легко переборними. Якщо ви самі уві сні були білим тхором, то в реальності проявіть незвичайну винахідливість у боротьбі з ворогами.

Дрібний гризун уві сні тремтить і стогне? Сонник попереджає, що позбудетеся чогось досить цінного. Причому, цінної річ може бути не тільки в моральному, але і в матеріальному плані. Якщо сниться, що він скиглить і кусається, то недобрі плітки не дадуть спокійно жити.

Сонник тхір, до чого сниться тхір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: