Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник труна — до чого сниться?

Сонник Ванги

Якщо приснився рухається катафалк, траурна процесія з труною, і ви, підійшовши ближче до них, побачили, що на гробі написано саме ваше ім’я, це сон-попередження: ви повинні поміняти звички і спосіб життя, адже люди з віком повинні змінюватися. Порожню труну — це знак внутрішньої спустошеності і душевних тягот. Йти в траурній процесії і нести труну — такий сон означає, що вам належить зробити негарний вчинок, який принесе вашому близькій людині багато бід і неприємностей.

Якщо уві сні ви, докладаючи певних зусиль, забивали цвяхи в кришку труни, то наяву оголосіть рішучу боротьбу власних слабкостей і пороків, зробивши для позбавлення від них все можливе. Що впав труну — це хороший знак: ангел-хранитель вбереже вас від небезпечної катастрофи. Засипаний землею уві сні труну видає присутність наяву жахливого зла, яке неможливо ні з чим не порівняти.

Сонник Міллера

Якщо приснився труну, попереду у вас важкі втрати, якогось милого вашому серцю родича наздожене рання смерть. Всипаний квітами труну, що стоїть в церкві, сниться до невдалого шлюбу. Селян після такого сну чекає неврожай і хвороби домашньої худоби; ділових людей — невдачі.

Побачити труну, що перевозиться на катафалку, — теж недобрий сон, оскільки він обіцяє недуги, вступ в шлюбний союз, затьмарений попередніми подіями. Лежати в труні або сидіти на ньому — такий сон означає, що попереду важка хвороба, сварки, жаль про вчинки.

Приснився катафалк є передвісником печалі, неуспішного ведення справ, а також неблагополучних взаємин з домочадцями. Якщо катафалк встав поперек вашого шляху, ви наяву переможете противника, про який ви думали як про непереможного.

Сімейний Сонник

Труну уві сні означає перешкоду в справах. Якщо труну стоїть поперек дороги в вашому сні, то вас чекають зміни в справах (хороші чи погані), але пов’язані з великими переживаннями. Все залежить від того, куди ви прямували уві сні і куди не дійшли. Якщо уві сні ви так і не дійшли до місця, куди прямували, то сон пророкує вам, що в майбутньому ви перестанете відвідувати його. Лежати в труні уві сні — до великих переживань, які щасливо закінчаться. Побачити уві сні труну з мотузками означає, що скоро ви почуєте про кончину близької людини. Відкритий труну уві сні означає важлива подія. Бачити, як несуть труну, — знак отримання поганих звісток. Закрити кришку труни уві сні — знак закінчення якогось неприємного тривалого справи або суперечки. Дивіться тлумачення: Катафалк, Похорон, Мрець.

Французький Сонник

Приснився труну — в майбутньому вас чекає бідність, приниження. У той же час якщо труну уві сні мав дуже великі розміри і вага, це передвістя світу і спокою в будинку, задоволень, якими обдарує вас життя. Золотий труну сниться до успіху, який прийде до вас звідкись здалеку. Майструвати уві сні труни — попереду важка робота, за яку ви отримаєте велику винагороду. Купівля уві сні труни віщує достаток і злагода в домі. Приснився катафалк попереджає про несправедливе ставлення до вас якихось сильних і впливових людей.

Китайський Сонник

Новий труну — передрікає позбавлення від занепокоєння. У великій залі стоїть труна — віщує радість і спокій. Труну вносять в оселю — буде підвищення по службі. Бачити труну, який пливе по воді — обіцяє велике багатство. Труну з’являється сам по собі з могили — на щастя. Небіжчик встає з труни — приїде гість з боку. Небіжчика лежить в труні — віщує матеріальний зиск. Відкривати труну і говорити з небіжчиком — на жаль.

Сонник Фрейда

Труну найчастіше є символом жіночих статевих органів, матки. Дорогий і гарний труну символізує здоров’я і можливу плодючість. Гнилий або зламаний труну символізує безпліддя. Дешева труна символізує комплекс неповноцінності і говорить про недостатню самооцінці сновидіння. Цинкову труну символізує можливі небезпеки і неприємності для сновидіння, в тому числі і в сексуальній сфері.

Еротичний Сонник

Бачити труну уві сні — до смуток і сварки з коханою людиною. Подружнім парам такий сон передвіщає втрату гармонії і, можливо, навіть смерть одного з подружжя. Труна, що стоїть в церкві і покритий квітами, обіцяє невдалий шлюб. Бачити рухомий труну — Вам доведеться випробувати ганьба через власної поведінки, а також повне нерозуміння з боку партнера.

Сонник Хассе

Побачите труну — будуть перешкоди; лежати в ньому — проживете довге життя; з мотузками — хтось помре; побачити, як несуть труну, — будуть сумні обставини і погані новини; копати могилу — подружжя буде благополучним; закопаний труну сниться до хвороби; відкритий — до участі у веселому святі. Катафалк віщує втрату близької.

Англійська Сонник

Сон, в якому присутня труну, вважається поганим, оскільки за ним слід смерть дорогого серцю людини, яка надовго залишить у вашій душі незагойна рану. Крім біди особисто для сновидіння, такий сон може стати передвісником великого нещастя, через якого загине безліч людей.

Езотеричний Сонник

Порожній, закрита труна сниться до загадкових подій, відкритий — до веселощів. Побачити в труні себе — життя буде довгим. У труні лежав хтось інший — попереду у вас риболовля, полювання, збір грибів, ягід.

Сонник Мандрівника

Відкритий з небіжчиком — завершення справ; порожній — небезпека, занепокоєння; сам в труні — успіх, щасливий шлюб. Знаходиться в закритій труні — хвороба, психологічну безвихідь: слава чи забуття.

Сонник Цветкова

Труну сниться до успіху в справах; побачити одного в труні — дізнаєтеся про його успіхи; молодим сон віщує одруження; людям сімейним — прибуток, грошовий успіх.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: