Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тримати на руках дівчинку, до чого сниться тримати на руках дівчинку уві сні

Уві сні довелося тримати на руках дівчинку? З однаковою ймовірністю вас чекає диво, збитки або новини. Щоб конкретно зрозуміти,, до чого сниться цей образ, сонник радить розглянути всі можливі його деталі.

Допомога або попередження?

Тлумачення сну необхідно починати з розшифровки головного образу — самої дитини. Чоловікам тримати на руках дівчинку уві сні — завжди добре. Сонник впевнений, це знак божественної присутності: ангела-хранителя, помічника в земних справах.

Іноді бачення натякає на деяку наївність. Можливо, ви переоцінюєте власні сили або навпаки недооцінюєте ситуацію і конкурентів (ворогів).

Якщо приснилося, що дитя було брудне, плаче або хворе, то в справах станеться різкий спад, а ви ризикуєте втратити почуття реальності.

Дорослі!

Жінкам же сонник пропонує більш широку інтерпретацію сновідного дитини. Спочатку дівчинка уособлює незрілість душі, уві сні вона також означає примітивну «дитячу» манеру поведінки сновідіци.

До чого сниться власне дитя? Сновідних сюжет лише відображає відносини з ним, можливі проблеми або неусвідомлені страхи.

Незнайома малятко попереджає про те, що задумане вами неодмінно здійсниться, правда, доведеться добре попрацювати.

Радість або дурість?

Якщо уві сні трапилося тримати на руках дівчинку дитини, то сонник трактує сюжет по-різному.

Приснилася дуже красива дівчинка? Для жінки це вірна ознака швидкої вагітності або іншого дуже несподіваного події.

Найгірше бачити брудну, пхикає або хвору дівчинку. Це ознака неадекватності, низинних бажань і дурості.

Трактування Міллера

Снотолкователь Міллера впевнений: якщо довелося уві сні тримати на руках дівчинку, то жінці слід з підозрою поставитися до коханого. Можливо, він обманює її.

Тлумачення за видом

До чого сниться, що ви приголубили зовсім маленьку дівчинку? Сонник гарантує отримання новин, але їх характер повністю залежить від її виду.

Якщо вона миловидна і чистенька, то вести будуть добрими, плаче і сумна — неприємними.

Наснилося, що ви ледь могли утримати маленьку дівчинку, так вона брикала і кусалася? Готуйтеся до великих проблем, які стануть наслідком воістину шокуючого звістки.

Що робили?

Для більш точної розшифровки сонник радить врахувати для чого саме ви взяли на ручки маленьку дівчинку.

 • Щоб грати — успіх, перемога.
 • Годувати — клопоти принесуть задоволення.
 • Заколисувати, заспокоювати — потрібна підвищена працездатність, старанність.
 • Покарати — відчуєте дискомфорт, незручності.
 • Якщо уві сні довелося качати на руках дівчинку явно хвору, то сонник пророкує період душевних мук і терзань.

  Наснилася плаче малятко? Чекайте погіршення здоров’я і загального занепаду. А ось бачити і цілувати здорову і міцну дівчинку означає, що ви збережете привабливість до глибокої старості.

  Чудеса!

  До чого сниться, якщо трапилося тримати на руках дівчинку зовсім немовляти? Це вказівка ​​на якесь починання, будь-то відносини або якусь справу.

  Бачити брудного і потворного немовляти гірше. Сонник впевнений, що це відображення поганих і навіть небезпечних думок. Добре уві сні годувати новонароджену грудьми. Найближчим часом все буде вдаватися самим чарівним чином.

  Наснилося, що ви тримали новонароджену дівчинку і вона посміхалася вам? Дуже скоро з вами трапитися справжнє диво!

  Сонник тримати на руках дівчинку, до чого сниться тримати на руках дівчинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: