Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник турнік, до чого сниться турнік уві сні

Будь-спортивний інвентар, побачений у сні, символізує або невитрачену енергію сплячої людини, або перешкоди, які йому потрібно буде подолати, підказують популярні сонники, пояснюючи,, до чого сниться подібне. Турнік в цьому сенсі — рекордсмен. Більшість сновидінь, в яких він присутній, пророкують несподівані складності і спроби їх подолання.

Пророцтва сонника Міллера

Якщо вам приснилося, що ви висите на турніку і не можете підтягнутися — не слід нічого змінювати у своєму житті в даний період, зробите ще гірше. А ось якщо уві сні ви робите на перекладині складні фізичні вправи, то ви з легкістю вирішите проблеми, які постали перед вами.

Займатися спортом — вас чекає нелегка робота

Важка фізична праця чекає того, хто уві сні крутив на турніку сальто, пророкує Місячний сонник.

Сниться, що ви підтяглися на турніку велику кількість разів і відчуваєте біль і напругу в м’язах — наяву вам належить виконати роботу, яка виснажить вас і фізично, і морально.

Наснилося, що ви намагалися виконати вправу на турніку, але у вас нічого не виходило — на жаль через те, що не змогли впоратися з поставленим перед вами завданням.

Труднощі і конфлікти на роботі означає сон, в якому ви не могли поділити турничок з іншим бажаючим на ньому повправлятися.

Невдалі підходи — знак розчарувань і життєвих труднощів

Наснилося ваше падіння з турніка? Приготуйтеся до розчарувань, засмучує сонник пастора Лоффа.

Бачити уві сні, що ви намагаєтеся підтягнутися хоча б пару раз, але замість цього з працею дотягуєте до поперечини тремтячим підборіддям — до невдачі. Особливо гірко, якщо уві сні при вашому фіаско були присутні люди.

Сновидіння, в якому ви впали з турніка не самі по собі, а тому що падіння спровокував хтось інший, означає зраду близької людини.

Сниться, що ви піднялися на турничок і сидите, боячись висоти — не варто вам зараз просити підвищення, ви не зможете впоратися з новою посадою, підказує Жіночий сонник.

Використовувати спортінвентар не за призначенням або Нестандартне рішення стандартних проблем

Бачити, що на турніку замість того, щоб вправлятися, ви сушіть білизну — вас осінить геніальна ідея, як виплутатися зі складної ситуації. Сушить хтось інший — товариш, друг або колега прийдуть вам на допомогу.

Підчепити на турничок гойдалки і кататися на них — не всі зрозуміють і схвалять прийняте вами рішення виходу з глухого кута, але, врешті-решт, воно виявиться вірним, пророкує Східний сонник.

Висіти на турніку з метою вирости — ви зробите помилку, приймаючи рішення. Однак всупереч всім страхам, вона зіграє вам на руку, привівши до благополучного результату справи.

Ви зіткнетеся з не дуже приємною ситуацією, випутиваясь з проблем, але зумієте впоратися з цим завданням, якщо уві сні ви побачите туші тварин, підвішених на спортивну поперечину.

Допомагати іншим — до радісних подій

Бачити, що ви тренер, навчальних молодих спортсменів вправ на турніку — до радості.

Наснилося, що ваш підопічний не може навіть висіти на турніку, не те щоб підтягуватися, і вам доводиться допомагати і порадами, і справою — чекайте хороших новин або приємних звісток.

Сниться чиєсь падіння — до успішного старту нового проекту, прогнозує Сучасний сонник.

Сонник турнік, до чого сниться турнік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: