Сонник тупик, до чого сниться тупик уві сні

Приснився глуху безвихідь? Уві сні це жорстке попередження: наяву ви потрапите або вже потрапили в абсолютно безвихідне становище або втратите віру. Сонник дасть повне роз’яснення,, до чого сниться вказаний сюжет.

Чекайте змін!

Уві сні опинилися в глухому куті? Тлумачення сну буквальне. Ви попали в складно розв’язні ситуацію.

Причому це твердження справедливе як для окремо взятої проблеми, так і для всього життя в цілому. В якій саме області відбудеться непорозуміння, підкажуть найбільш запам’яталися деталі сновидіння.

Якщо глухий кут є постійно, то це означає, що ви зайняті безперспективним працею або обрали невірний шлях розвитку. Вдалося знайти вихід з глухого кута? Радійте — в найближчому майбутньому якась задача вирішиться і все кардинально зміниться.

Хтось шкодить!

До чого ще сниться сновідних тупик? Це символ душевного конфлікту на рівні підсвідомості. Наяву він проявляється глибокою депресією і сумними роздумами.

Наснилося, що знайомий персонаж уві сні завів в тупикову точку? У реальному світі хтось із досить близьких людей шкодить вам, розпускаючи неправдиві чутки.

Найгірше бачити подібний сюжет закоханим сновидцем. Сонник пророкує неминучий розрив з коханими.

Що думає Міллер?

Сонник впевнений, що потрапляння в глухий кут не обіцяє сновидцу нічого хорошого. Вам уготований занепад духу, втрата надій і тотальне невезіння буквально у всьому.

Змінювати!

До чого сниться тупик дороги? Ви рухаєтеся по життю абсолютно безцільно, навіть якщо і будуєте якісь плани. Сонник попереджає: якщо ви не зміните образ думок і не знайдете гідну мету, то гірко розчаруєтеся.

Сталося бачити, що на відкритій дорозі уві сні раптом з’явилася стіна? Великі неприємності відбудуться з вини інших. У темряві ночі приснився кінець дороги? Здоров’я різко погіршиться і доведеться повністю міняти плани.

Чого боїтеся?

До чого сниться глуху безвихідь на сходах? Він попереджає уві сні про нездоланні перешкоди, що виникли виключно з вашої вини.

Приснився тупичок на сходах, що піднімається вгору? Сонник підозрює, що подальше духовний розвиток з деяких причин неможливо. Цей же сюжет відображає власний страх перед невідомістю.

І не намагайтеся!

Уві сні привидівся тунель, який закінчується тупиком? Сонник пророкує вкрай обмежені обставини і скрутне становище. Справа, за яку ви взялися, не принесе очікуваних плодів.

Сталося бачити, що з темряви назустріч мчить поїзд? Обставини обернуться проти вас, а будь-які спроби не принесуть навіть мінімального поліпшення.

Інші місця

Сонник також радить розглянути значення інших сновідних тупиків.

 • У лабіринті — відкриття таємного.
 • На вулиці — ризик заради успіху.
 • У коридорі — невизначеність, неможливість переходу на наступний рівень.
 • У транспортному депо — перепочинок, тимчасове затишшя.
 • Не поспішайте!

  До чого сниться стрімке втеча з безвиході? Це відображення невдалої спроби вирватися зі скрутного становища.

  Сонник нагадує: в дію вступає закон інверсії, і чим швидше ви біжите в мріях, тим повільніше просувається наяву.

  Наснилося, що ви не можете вийти з глухого кута? На жаль, проблема вирішиться не скоро, а непродумані вчинки лише погіршать ситуацію. Добре уві сні вийти з тупикової точки. Це означає, що поганий період підійшов до кінця.

  Сонник тупик, до чого сниться тупик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: