Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тунель, до чого сниться тунель уві сні

Такий неоднозначний символ як тунель, має в сонниках кілька інтерпретацій. Перше значення стосується взаємозв’язку внутрішнього світу підсвідомості з реальністю, друге — зачіпає матеріальну сторону життя. Пояснюючи,, до чого сниться тунель, варто врахувати відчувають уві сні емоції і загальний сюжет сновидіння.

Сонник Міллера про важкий період

Йти по темному і неосвітленій тунелю, за версією Гюстава Міллера, віщує суцільні негаразди в діловій і особистій сфері. Наснилося, що крокуючи під землею, Вам на зустріч рухався поїзд, значить попереду кардинальна зміна занять. Бачити, як уві сні осідає звід підземної тунельної конструкції, попереджає Міллером про невдачі з вини підступних хитрощів недругів.

Рух через тунель або пошук рішень

Сонник Нової Ери пояснює,, до чого сниться йти по вузькому тунелю, передвістям туги положення і гнітючих обставин. Можливо, то підприємство, за яке збирається взятися спляча людина, виявиться важко виконуваним. Постарайтеся набратися знань у досвідчених людей, перш ніж почати задуману справу.

Бачити поїзд уві сні, що мчиться Вам назустріч, підказує про несприятливих обставин, які у важкій справі обернутися проти Вас. Якщо ж поїзд зупинився перед сновідящій або проїхав, не зачепивши його, значить, неприємності зникнуть самі собою і не вплинуть на роботу.

Сонник Циганки інтерпретує,, до чого сниться повзти по вузькому, але освітленому тунелю, успішним подоланням перешкод, що виникли в родині і ділової діяльності. А ось лазити в чорному проході попереджає циганським тлумачем про похмурих часи.

Світло в кінці тунелю і внутрішній стан

За твердженням Новітнього сонника те,, до чого сниться спускатися вниз по тунелю, відображає вузькості поглядів сплячої людини, його недалекоглядність і обмеженість. Також, приснилося дія може означати зміну рівнів свідомості, отримання важливого досвіду, взаємозв’язок усвідомленого і підсвідомого.

Так, бачити під землею світло і кінець вузького проходу уві сні, символізує набуття і розуміння своєї сутності, власного «Я». Повзти по тунелю є символьним відображенням шляху до себе, подолання психологічних труднощів, руйнування підсвідомого бар’єру.

Сновидіння, в якому вдалося вийти з тунелю, за версією езотериків, пов’язане з поліпшенням життєвих обставин, за умови правильно визначеної мети і пріоритетів. Рити уві сні сніговий тунель — своєрідний заклик діяти.

Сексуальний підтекст

Сонник Фрейда тлумачення сну про тунелях метро, ​​пов’язує з жіночої статевої системою. Безліч тісних ходів і тунельних розгалужень, вказують на численність статевих контактів, а також відображають тягу сновідящего до групового сексу.

Чоловікові, бути в метро під землею або спускатися туди уві сні, обіцяє повну задоволеність своїми інтимними стосунками, проте сновидец ніяк не з’ясує, кому з нинішніх партнерок віддати перевагу. Для жінки, приснилося дію, вказує сонником Фрейда, на підсвідомий пошук лесбійських контактів.

Наснилося аварія в метро уособлює сумніви сплячої людини у власному вмінні доставити правильне задоволення інтимному партнерові або повноцінно провести статевий злиття.

Сонник тунель, до чого сниться тунель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: