Сонник тунель, до чого сниться тунель уві сні

Такий неоднозначний символ як тунель, має в сонниках кілька інтерпретацій. Перше значення стосується взаємозв’язку внутрішнього світу підсвідомості з реальністю, друге — зачіпає матеріальну сторону життя. Пояснюючи,, до чого сниться тунель, варто врахувати відчувають уві сні емоції і загальний сюжет сновидіння.

Сонник Міллера про важкий період

Йти по темному і неосвітленій тунелю, за версією Гюстава Міллера, віщує суцільні негаразди в діловій і особистій сфері. Наснилося, що крокуючи під землею, Вам на зустріч рухався поїзд, значить попереду кардинальна зміна занять. Бачити, як уві сні осідає звід підземної тунельної конструкції, попереджає Міллером про невдачі з вини підступних хитрощів недругів.

Рух через тунель або пошук рішень

Сонник Нової Ери пояснює,, до чого сниться йти по вузькому тунелю, передвістям туги положення і гнітючих обставин. Можливо, то підприємство, за яке збирається взятися спляча людина, виявиться важко виконуваним. Постарайтеся набратися знань у досвідчених людей, перш ніж почати задуману справу.

Бачити поїзд уві сні, що мчиться Вам назустріч, підказує про несприятливих обставин, які у важкій справі обернутися проти Вас. Якщо ж поїзд зупинився перед сновідящій або проїхав, не зачепивши його, значить, неприємності зникнуть самі собою і не вплинуть на роботу.

Сонник Циганки інтерпретує,, до чого сниться повзти по вузькому, але освітленому тунелю, успішним подоланням перешкод, що виникли в родині і ділової діяльності. А ось лазити в чорному проході попереджає циганським тлумачем про похмурих часи.

Світло в кінці тунелю і внутрішній стан

За твердженням Новітнього сонника те,, до чого сниться спускатися вниз по тунелю, відображає вузькості поглядів сплячої людини, його недалекоглядність і обмеженість. Також, приснилося дія може означати зміну рівнів свідомості, отримання важливого досвіду, взаємозв’язок усвідомленого і підсвідомого.

Так, бачити під землею світло і кінець вузького проходу уві сні, символізує набуття і розуміння своєї сутності, власного «Я». Повзти по тунелю є символьним відображенням шляху до себе, подолання психологічних труднощів, руйнування підсвідомого бар’єру.

Сновидіння, в якому вдалося вийти з тунелю, за версією езотериків, пов’язане з поліпшенням життєвих обставин, за умови правильно визначеної мети і пріоритетів. Рити уві сні сніговий тунель — своєрідний заклик діяти.

Сексуальний підтекст

Сонник Фрейда тлумачення сну про тунелях метро, ​​пов’язує з жіночої статевої системою. Безліч тісних ходів і тунельних розгалужень, вказують на численність статевих контактів, а також відображають тягу сновідящего до групового сексу.

Чоловікові, бути в метро під землею або спускатися туди уві сні, обіцяє повну задоволеність своїми інтимними стосунками, проте сновидец ніяк не з’ясує, кому з нинішніх партнерок віддати перевагу. Для жінки, приснилося дію, вказує сонником Фрейда, на підсвідомий пошук лесбійських контактів.

Наснилося аварія в метро уособлює сумніви сплячої людини у власному вмінні доставити правильне задоволення інтимному партнерові або повноцінно провести статевий злиття.

Сонник тунель, до чого сниться тунель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: