Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тур, до чого сниться тур уві сні

Подорож, тур, вояж, турне, похід… Яких тільки назв не придумано! Комфортний відпочинок або первісний — все, що побажаєте, пропонують турфірми сьогодні. Ну, а якщо ви відправилися в тур не наяву, а уві сні? До чого сниться це, знаєте? А наш сонник знає, тільки згадайте подробиці нічних мрій і пориньте у світ таємничих знань!

Сонник Міллера про турі

Наснилося, що ви — турист? Вам на захід, можливо навіть далеко за межі вашого міста.

Вирушили уві сні в тур по Туреччині або іншому відомому курорту, заїжджаючи, в усі великі міста країни — в реальності вас чекає успіх і процвітання.

Сниться, що ви допомагаєте друзям збиратися на туристичний відпочинок, а самі не йдете — вас чекає розставання з тим, хто вам доріг, засмучує сонник Ванги.

Комфортабельний тур — знак удачі і успіху

Наснилося, що заблукали в чужому місті, і місцевий житель — турок — навів вас в готель — досягти висот ви зможете за допомогою близької людини.

Сниться, що вибравши в тур по східній країні, вирішили залишитися там жити — подібний сон обіцяє значне підвищення в посаді і значну надбавку до зарплати.

Бачити себе на фешенебельному курорті в Туреччині або Греції уві сні, куди вам подарували тур — вас чекає успіх, слава, удача, окрилює Місячний сонник.

«Дикий» вояж як символ неприборканої і протиріччя

Побачити уві сні себе туристом, відпочиваючим «дикуном» — сновидіння звертає увагу на те, що ви не бажаєте підганяти себе під загальноприйняті стандарти.

Збирати на турбазу членів своєї сім’ї — ви намагаєтеся «підім’яти під себе» волю інших. Це — погано, навчитеся пристосовуватися до ситуації, а не перебудовувати її під себе, радить Східний сонник.

Поїздка «дикуном» за кордон, — в Європу, в Америку або ж до Туреччини — присниться вам, означає прагнення пізнавати щось нове. Темперамент холерика надає вашому характеру риси непокори.

Туристичний похід — вас чекають випробування

Наснилося, що ви займаєтеся туризмом і готуєтеся до туристичного відпочинку в поході — ви зіткнетеся з труднощами, які все ж зумієте подолати, підказує Циганський сонник.

Бачити уві сні себе на турбазі в горах в компанії туристів — щоб досягти бажаних результатів, доведеться постаратися і докласти масу зусиль.

Сниться, що ви навчаєте основам туризму дітей? Ваші власні чада, якщо такі є, принесуть вам багато клопоту, турбот і випробувань нервів на міцність. Якщо своїх діток немає, це, скоріше за все, будуть діти друзів або родичів.

Побачити уві сні свою стоянку на зруйнованої або покинутій турбазі — до проблем і невдач в фінансових питаннях.

Шопінг-турне та інші тури чи Веселощі і радість постукають у ваші двері

Бачити свій власний тур в Мілан на шопінг — до веселого проведення часу, пророкує Сучасний сонник.

Радість від зустрічі зі старим приятелем пророкує сновидіння про те, що старий турок пригощав вас каву по-турецьки під час туру по турецьким базарах.

Сниться, що ви поїхали в тур по Європі, мріючи побачити всі визначні пам’ятки — вас запросять в захоплюючу поїздку і наяву.

Наснилося, що ви перемогли в конкурсі та виграли тур по гральним столицям світу? Ви досягнете своєї мети, приклавши мінімум зусиль.

Сонник тур, до чого сниться тур уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: