Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тумбочка, до чого сниться тумбочка уві сні

До чого сниться банальна тумбочка? Цей предмет меблів можна розглядати в прямому значенні, як п’єдестал, особливо, якщо уві сні ви примудрилися залізти на неї. Простіше кажучи, вас чекають почесті, велич і людська слава. Сонник розповість про інших розшифровках.

Запевнення Міллера

Наснилося, що ви стояли на тумбі? Містер Міллер обіцяє закоханим міцний союз, а іншим стрімкі успіхи у вибраній діяльності. До чого сниться, якщо ви впали вниз? Тлумачення сну повністю протилежне.

Ідентифікація особистості

До чого сниться тумбочка взагалі? Сонник вважає, що вона уособлює якусь жінку, можливо, сусідку чи подругу, або самого сновидіння.

Зовнішній вигляд виробу і вміст ящиків передає емоції, думки, основні риси характеру.

Приснилася порожня тумбочка? Чекайте неблагополучного збігу обставин. Якщо ж полки були забиті речами уві сні, то гряде насичена подіями життя.

Стрес або везіння?

Погано бачити різьблену, антикварну або старовинну тумбу. Сонник вважає її провісником конфліктів, стресів і неконтрольованих емоцій.

Приснився брудний і старий предмет? Образ означає, що доля буквально відвернеться від вас. Штучка з полірованою поверхнею гарантує уві сні удачу в бізнесі, роботі або любові.

У мріях з’явилася обшарпана і подряпана тумбочка? Наяву потрапите в вкрай незавидне становище.

Що робили?

До чого сниться звичайна тумбочка? Для розшифровки знадобиться згадати власні дії.

 • Купувати — сімейна радість.
 • Викинути — швидкі зміни.
 • Складати всередину речі — самокопання, внутрішні взаємини.
 • Брати щось з неї — не розраховуйте на допомогу.
 • Шукати — очікування, передчуття.
 • Сидіти усередині — приємне дозвілля в компанії.
 • Чекайте!

  Наснилося, що ви добровільно влізли на тумбочку? Якийсь вчинок або дія принесе вам загальну повагу і навіть певну популярність. Цей же сюжет обіцяє успішне просування на службі.

  У мріях ви не могли зрушити предмет обстановки з місця? Сонник запевняє: життя стане одноманітною і нудною. Привиділося, що звична тумбочка безслідно зникла? Готуйтеся до втрати і самотності.

  Зберігайте краще!

  До чого сниться, якщо тумбочка раптом зламалася? У родині станеться тимчасовий розлад.

  Уві сні з’явилася міцно замкнена тумба? Ви дуже сподіваєтеся, що якась таємниця надійно збережена. Виріб з відірваною дверцятами попереджає: в реалі буде розкритий ваш чи чужий секрет.

  Меблева ручка, яка залишилася в руках, знаменує важливе відкриття. Сталося бачити порожній ящик від тумбочки? Сонник пророкує сварку з розлученням або переїзд.

  Чого бракує?

  Наснилася абсолютно порожня тумбочка? Ви відчуваєте в чомусь явну потребу. Причому це стосується швидше духовних, ніж матеріальних цінностей.

  Уві сні присутній шафка, забитий брудними речами? Сонник підозрює, що ви не можете позбутися якогось неприємного спогади, і це отруює вам існування.

  Чи готові?

  Сталося бачити, як ви відкрили дверцята, і вміст вивалилося на підлогу? Це означає, що в реальному світі будете здивовані і засмучені дуже несподіваним сюрпризом.

  Якщо ж дрібнички уві сні були акуратно розкладені по поличках, то сонник впевнений: прийдешні обставини складуться найсприятливішим для вас чином.

  Сонник тумбочка, до чого сниться тумбочка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: