Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник туман, до чого сниться туман уві сні

До чого сниться туман? Зазвичай сонники інтерпретують цей символ як повідомлення про заплутаності обставин, неясності майбутнього. Важливо, де він клубочився уві сні: на дорозі, цвинтар, іншому місці; а також яким був — густий, білий, іншого кольору. Відповідно, значення сновидіння буває різним.

Підготуйтеся: попереду неприємності в справах

Бачити уві сні його далеко від себе — в горах, на поле, море означає: наближаються серйозні труднощі, хоча сновидец поки їх не помічає. Слід бути обережними на роботі, вчасно виконувати заплановане, не відкладаючи надовго.

До чого сниться заблукати в лісі, на дорозі серед туманної імли? Зараз не можна приймати рішення, покладаючись на своє чуття. Також слід уникати справ, про які маєте туманне уявлення.

Іноді тлумачення снів про тумані попереджає про великі неприємності на діловому терені, здатних принести серйозні збитки. Тому слід бути обережними.

Бачити його за вікном — по сонником, плани не збудуться. Вони нечіткі, тому і результат сумнівний. Ці проекти потрібно серйозно доопрацювати, відшліфувати — тоді вони зможуть здійснитися.

Все залежить від вас

Пробиратися уві сні крізь білий туман — значить, сновидец намір вирішити свої проблеми. Йому це вдасться, якщо проявить рішучість.

Приснилося кладовищі, оповите туманом, згідно сонником, означає самотність, депресію. Потрібно постаратися знайти вихід з цього стану.

До чого сниться бачити в місті крізь щільну серпанок обриси будинків, будівель? Сновидець наяву зрозуміє складна справа або знайде вихід зі скрутного становища.

Невизначені перспективи

Бути огорнутим густою пеленою, бродити там безцільно означає, по сонником: сновидец не обізнаний про щось необхідному, а стикається тільки з напівнатяками. Коли уві сні людина відчувала страх — його обманюють навмисно.

Сонник Цветкова трактує подібне бачення так: людину попереду очікує невідомість або ж він проявить десь нерішучість.

Летіти крізь щільну туманний серпанок — докладені зусилля ситуацію не змінять. Потрібно запастися терпінням.

Попередження

Приснився туман в квартирі? Сонник попереджає: попереду сімейні конфлікти, сварки.

Побачити крізь туман сніг — попереду обман. Він з’явився з пелени міст — слід побоюватися зради знайомих, а дівчині — уявних шанувальників.

Чорний туман обіцяє серйозну небезпеку. Червоний — тривогу, занепокоєння з приводу обставин, що склалися. Зверніться по допомогу до друзів.

Наснилася сова, що летить в тумані? Вам загрожує небезпека — тільки дивом зможете її уникнути.

Туманний вечір на кладовищі уві сні віщує розбиту любов. Не впадайте у відчай, час лікує рани, ви знайдете свою другу половинку.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться густий туман, яким ви оповиті? Попереду сумнівні удачі, а вдома можливі неприємності. Якщо ж він розсіявся — проблеми незабаром закінчаться. Приснилися люди серед цієї пелени — на дорозі, в лісі, десь ще означають: ви досягнете вигоди, скориставшись чиїмись негараздами.

Вас чекають приємні сюрпризи

Туман над водою уві сні — наяву чекають приємні зустрічі. Також у сплячого буде мрійливий настрій.

Приснився туман над озером, над річкою обіцяє процвітання і достаток. Коли ж він піднімався вгору — чекають щасливі, радісні події.

Якщо він уві сні розсіявся і вийшло сонце — знамення віщує добрі зміни. Докучають проблеми зникнуть, труднощі вирішаться.

До чого сниться дівчині, ніби до неї в туманний вечір наближається незнайомий чоловік і вона бачить його обличчя? Сонник повідомляє: на неї чекає зустріч з новим шанувальником, їх відносини будуть романтичними, наповненими пристрастю. Можливо, вони приведуть до сімейного життя.

Сонник туман, до чого сниться туман уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: