Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник труп, до чого сниться труп уві сні

Бачити уві сні труп за загальноприйнятим сонником — удари, невдачі в долі. Для ділових людей таке сновидіння може бути передвісником збитків, безперспективності задуманого підприємства. До чого сниться смерть близьких людей? Сонник розшифровує як розчарування у відносинах з померлим уві сні людиною або сварку.

До чого сняться трупи тварин? За народним сонником — тяжкі хвороби або загострення хронічних захворювань, отруєння. Потрібно уважно поставитися до свого здоров’я і пройти обстеження.

Розкладається плоть, без смороду — несподіване отримання грошей, раптова прибуток. Якщо ж при цьому відчувався запах тління — забуті справи минулих днів дадуть про себе знати. Якщо побачити вві сні я багато трупів, то це пророкує тривалу депресію через життєві тягот.

До чого сниться труп дівчини, жінки

Побачити труп відомої вам дівчата уві сні, сонник трактує як майбутнє в реальності засмучення від цієї знайомої, розчарованість в ній, сварка. Крім того, за психоаналітичному сонником, це пояснюється необхідністю проявляти більше ніжності, м’якості, турботи. Сновидіння, в якому Ви бачите труп незнайомої жінки, обіцяє тяготи, скандали, конфлікти.

До чого сняться трупи людей

Покійний незнайомець уві сні, без почуття неприязні, огиди, віщує перемогу над затяжними нещастями, існуючими труднощами. Якщо ви побачили уві сні труп чоловіка, то вам загрожують чвари на роботі, слід відповідально виконувати свої професійні обов’язки.

Якщо приснився труп у воді (потопельник), то, як свідчить сонник, чекайте великі зміни в житті. У тому випадку якщо цей потонув не стороння, будьте готові почути про нього дивовижні новини. До чого сниться потопельник, який вам не знайомий? До значних змін, трансформацій в долі. Не варто цьому опиратися, так як положення ваше покращиться.

Якщо мертві пливуть по річці, то в найближчому майбутньому відбудуться позитивні зрушення, всі негаразди зникнуть. Ховати труп, психоаналітичний сонник розшифровує як, замкнутість, неготовність ділитися з ким би то не було своїми переживаннями, схильність обманювати, брехати.

Розчленований труп (частини тіла) носите з собою, приховуєте, сонник психоаналізу пояснює тим, що ви все ще сподіваєтеся на те, що давно завершена зв’язок відновиться. Слід більше думати про майбутній і про нові перспективи, забути минуле. Якщо розрізані частини небіжчика стікають кров’ю, то ви скоро захворієте.

Закапувати труп уві сні сонники трактують, як небажання вирішувати злободенні проблеми, звичка закривати очі на серйозні невдачі. Будьте господарем свого життя, не пускайте справи на самоплив.

Труп без голови уві сні — передвісник інтриг, змов, пліток. З точки зору психології, сонник тлумачить це, як необдумані дії, невірні рішення, які можуть спричинити за собою ускладнення в бізнесі, на робочому місці.

До чого сниться політ небіжчика по повітрю? Відбудеться щасливе подія, легке досягнення наміченої мети. Мрець за тобою біжить уві сні — ситуації, що залишилися в минулому, виникнуть в сьогоденні і будуть тебе переслідувати.

До чого сниться препарування, розрізання трупа? Ви занадто часто думаєте про свої помилки, шукаєте в собі недоліки, займаєтеся самоїдством. Стригти, голити покійного уві сні — отримати вигоду там, де не чекаєш.

Сонник труп, до чого сниться труп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: