Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тролейбус, до чого сниться тролейбус уві сні

Бачити тролейбус уві сні — означає, дістати на поверхню власні страхи і закомплексованість. Сонники стверджують — прийшов час впоратися з охоплювали душу заворушеннями і геть відмовитися від боязкості і утисків. Щоб дізнатися,, до чого сниться тролейбус, або інший громадський транспорт, уважно вивчіть обстановку сновидіння, згадайте дрібні деталі і тільки потім читайте трактування.

Вчитися водити — стати сміливіше

Якщо уві сні довелося вперше сідати в крісло водія — будьте готові управляти своїм колективом. Прийшов час, коли потрібно брати відповідальність не тільки за себе, але і за тих, що оточують. Сонник Міллера настійно рекомендує змінити характер на більш жорсткий, набути впевненості у власних силах, вийти на новий рівень міжособистісних відносин і чекати успіху на новому терені.

Після деяких ускладнень в інтимних справах, насолоджуйтеся злетом фантазії і проявом бурхливих почуттів від другої половинки, якщо приснився тролейбус, на якому ви зібралися їхати. Зигмунд Фрейд наполягає, що саме цей транспорт, що стоїть самотньо в парку, сниться людям, потерпілим крах в любові.

Але, якщо ви перевершили себе і сіли в тролейбус, щоб вчитися водити, будьте впевнені — зовсім скоро належить незабутній романтичний вечір і найбільш непередбачуваний в житті секс. Їздити уві сні, управляти засобом пересування, мити його — до бурхливих струсів в любовних питаннях.

Переповнений тролейбус і успіх

Їхати уві сні в транспорті, наповненому людьми, — до великих сімейних свят. Сонники обіцяють зустріч з родичами, яких давно не бачили. Якщо сниться, що вам треба мити підлогу в тролейбусі, навпаки, чекайте від’їзду дорогої людини.

Наснилося, що довелося бігти за авто або вийти не на своїй зупинці уві сні — до маси недороблених проектів, які краще закінчити в найближчі дні. Порожній тролейбус бачать зазвичай невинні особи, які не готові ще до серйозних стосунків.

Аварія або нові можливості

Бачити уві сні аварію або самому в неї потрапити — хороший знак. Сонники радять починати нові великі справи. Гірше, якщо сниться довге очікування тролейбуса на зупинці. Це може свідчити про страхи за своє самопочуття або здоров’я близьких.

Бігти назустріч машині або просто вийти на дорогу — до швидкого розвитку подій. Сонники попереджають, що в найближчі дні краще бути гранично обережним, щоб в поспіху не наробити дурниць.

Якщо приснився водій, який пропонує їхати з ним кататися — чекайте хороших і вигідних пропозицій від друзів. Бігти уві сні від тролейбуса і боятися згорнути в сторону — до конфліктів з оточуючими людьми. Сонники застерігають від образ і проявів зайвої емоційності.

Поломка тролейбуса

Виходити з машини, щоб полагодити її або їздити на несправній — до ризиків у фінансових питаннях. Намагайтеся не приймати участі в сумнівних заходах і не вкладати кошти у великі проекти. Приснився дрібний ремонт машини — не поспішайте офіційно оформляти свої відносини зі своєю половинкою. Зовсім скоро ви можете пошкодувати про своє рішення.

Сонник тролейбус, до чого сниться тролейбус уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: