Сонник трикутник, до чого сниться трикутник уві сні

Є знаки, які навіть недосвідченим людиною трактуються, як магічні. До чого сниться трикутник? Яку інформацію намагається донести уві сні підсвідомість? Навіть цілком буденні ситуації, пов’язані з трьома об’єктами — вже привід для занепокоєння. Щоб розвіяти сумніви, відкрийте сонник і загляньте в своє майбутнє.

Сонник Міллера про розчарування

На думку авторитетного німецького тлумача, бачити трикутник уві сні означає ослаблення колишньої особистої прихильності. Сонник Міллера вказує на майбутню сварку з близьким другом або розрив романтичних відносин. Чи означає це зближення з новими знайомими, провісник замовчує.

До чого сниться, що трикутник був червоний? Чоловік знаходиться у владі великих амбіцій і не цінує старих партнерів. Червоні лінії уві сні жінки говорять про те, що вона заплуталася в своїх почуттях.

Сакральні знаки

При пошуку вірного тлумачення слід пам’ятати, що, на думку сонників, в духовному плані трикутник уві сні уособлює:

 • Перевернутий — животворне лоно.
 • Вершиною вгору — творить, творче начало.
 • Ув’язнений в коло — сновидец знаходить гармонію в своєму покликанні.
 • У нього вписаний коло — магічний знак екзорцизму, душевного сум’яття.
 • Око в трикутнику — образ всевидющого ока вищих сил, який спостерігає за сновидцем.
 • Лабіринти кохання

  Любовний трикутник — це драма того, чия душа розривається між двома коханими. До чого сниться така ситуація, якщо наяву людина не схильний до зрад? Для чоловіка заплутана любовна історія уві сні відображає стан справ, можливо, доведеться зробити непростий вибір.

  Для жінки бачити любовний трикутник трактується, як ознака емоційної роздвоєності. Якщо приснився, належить знайти внутрішній баланс. Іноді досить просто виїхати, відпочити, поглянути на проблеми з боку.

  Ревнощі без причини?

  Бачити уві сні намальований трикутник віщує конфлікт з близькими. Сонники залишають відкритими причини ускладнення відносин, але якщо вже символ приснився, треба розібратися, звідки дме вітер відчуження. До чого сниться самому намалювати цей символ — це відображає передчуття ревнощів з боку партнера.

  Якщо встати в центр символу розбрату, то тлумачення сну наступне: сновидец на порозі зради і навряд чи зможе чинити опір нахлинули почуттям, але вибирати одного з двох все ж доведеться. Це буде важкий вибір.

  Будьте уважні

  Якщо людині, надивившись напередодні страшних новин, присниться бермудський трикутник, йому нічого не загрожує, сновидіння пророче. Інша річ, коли якісь події на бермудських широтах наснилися раптово — сонник пророкує зникнення людей або предметів. Може трапитися кримінальна пригода, втрата по-неуважності, але в будь-якому випадку варто бути особливо уважним.

  Також бермудський феномен може вказувати на якусь дивну гру з часом, можливо, ви зустрінетеся зі своїм минулим, з тим, що його уособлює, або зіткнетеся з чимось, що вплине на майбутнє.

  Сонник трикутник, до чого сниться трикутник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: